Novice

2

17.3.2018
Luka Volarič je v prvem polčasu tekme med Mariborom in Krškim šokiral aktualne prvake. Krčane je v vodstvo popeljal z izjemnim golom. Več v videu.
0

20.10.2016
Luka Volarič je v Krškem sicer zabil dva gola, toda njegov prvi je bil izjemen. Z njim je bivši nogometaš Krke in Krškega šokiral gostitelje ter Domžalam zagotovil vodstvo. Več v videu.
2

Vselej pademo na testu

3.4.2016
Leto 2016 je zaenkrat izjemno neuspešno za nogometaše Domžal, sploh če gledamo na rezultate domačih tekem, kjer rumeni niso zabeležili niti ene zmage.
5

Krško osupnilo Domžale

2.4.2016
David Poljanec je z dvema goloma odlepil Krško v Domžalah, ki so se po zaostanku z 0:3 v domačem športnem parku prebudile šele v zadnjih minutah (2:3).
40

"Olimpiškavo" v Krškem

12.12.2015
Na stadionu Matije Gubca so domačini pripravili eno največjih presenečenj zadnjih let in proti Olimpiji kljub izključitvi preobrnili rezultat za veliko zmago (2:1). Marko Zalokar junak zadnjih minut.
0

Rujović se vrača v 1. SNL

30.6.2015
Na slovensko prvoligaško sceno se vrača Ljubljančan Enes Rujović, ki je pred leti hitro zablestel v dresu Olimpije. Igral bo za Krško, kamor se seli tudi Luka Volarič.
PRIKAŽI VEČ NOVIC

Ko je prišel trenutek, sem bil prepričan, da bo storil kar je najbolje za Barcelono. Upal sem, da si bo premislil in bo rekel, da bo igral brezplačno, čeprav tega od igralca takšnega kalibra ne moremo pričakovati. Bili smo v dobrih odnosih, verjel sem, da se mu bomo oddolžili, ko se bomo lahko, ampak nismo mogli tekmovati s tem, kar je dobil v Parizu. ...več