Novice

4

Domžale s trikom preprečile zmago Celja

18.5.2019
Obračun ekip z zgornjega dela lestvice se je končal z delitvijo točk, za katero sta v končnici tekmi po nadvse nenavadni akciji z enajstih metrov poskrbela Senijad Ibričić in Shamar Nicholson.
12

NK Celje: Gol Domžal je bil dosežen v nasprotju s pravili

18.5.2019
Senijad Ibričić je izvajal enajstmetrovko, a žogo le podal Shamarju Nicholsonu, ki je vtekel v kazenski prostor. V Celju so prepričani, da je to storil prehitro, gol pa ne bi smel veljati.
23

Maribor je državni prvak!

15.5.2019
Maribor je izkoristil darilo Olimpije, se pobral po zaostanku v prvem polčasu ter v Celju potrdil petnajsti naslov slovenskega državnega prvaka. Po letu 2017 se "kanta" vrača na Štajersko.
0

Celjani pred Mariborom zabeležili visoko zmago

12.5.2019
Celjani so v gosteh visoko s 3:0 premagali kranjski Triglav in se štiri kroge pred koncem sezone zavihteli na četrto mesto. Metod Jurhar četrtič na zadnjih petih tekmah nepremagan.
1

Eden najboljših igralcev sezone je moral predati boj za prvega strelca SNL

7.5.2019
Bitka za naziv najboljšega strelca 1. SNL je šibkejša za enega nogometaša. Najboljši igralec Celja je zaradi poškodbe najverjetneje že končal sezono.
2

Celje - Krško: Sterilno na tribunah, sterilno na igrišču

6.5.2019
Celjani so danes zapravili lepo priložnost, da bi ostali blizu Domžal. Krško, ki je brez licence za drugo sezono, jim je odščipnilo točko.
20

Olimpija padla v Celju, odločil je Lotrič

2.5.2019
Olimpija ni znala izkoristiti slave predstave Maribora in le remija Štajercev. V Celju je padla na celi črti in se domov vrača potolčen ter brez točk.
2

Gorica je frustracije zlila na Celjane

28.4.2019
Gorica je v velikem slogu končala niz kar štirih zaporednih porazov in pred svojimi navijači razbila razglašene Celjane, ki so bili že po prvem polčasu na poti k pravemu debaklu.
0

20.4.2019
Celjani so se proti Aluminiju zelo namučili za zmago, za edini zadetek pa je poskrbela v letošnji sezoni izjemna naveza Vancaš Požeg - Lotrič, ki je mojstrsko izpeljala protinapad za zadetek.
1

Celjani hočejo v Evropo

19.4.2019
Celjani so z minimalno razliko premagali sosede na lestvici in vknjižili pomembne točke v vse bolj napetem mesto za evropsko vozovnico. Odločil je Mitja Lotrič.
PRIKAŽI VEČ NOVIC

Kar je najbolj pomembno, je, da smo vsem pokazali, kaj je bistvo Ajaxa in kakšno mesto je Amsterdam. Vsem smo pokazali, za kaj se zavzemamo in to je napadalen nogomet. Vsem smo pokazali, kar je velik človek nad nami (pokojni Johan Cruyff, op.p.) želel videti in je pričakoval od nas. ...več