SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Celje je znova doživelo tekmo pred nabito polnimi tribunami, BiH je uživala ogromno podporo

Uredništvo 10. junij 2025 0 Komentiraj
(foto: Screenshot)
Prijateljsko tekmo med Slovenijo in Bosno in Hercegovino si je v Celju ogledalo kar 12.073 gledalcev.

Obračuni reprezentanc s področja nekdanje Jugoslavije so zaradi številnih zgodovinskih in kulturnih dejavnikov vselej svojevrstni derbiji, ki praviloma po celotni regiji polnijo stadione.

Nič drugače ni bilo niti v Celju, kjer si je današnji prijateljski obračun med Slovenijo in Bosno in Hercegovino ogledalo kar 12.073 gledalcev, kar pomeni, da je bil v letošnji sezoni celjski stadion že drugič poln do zadnjega kotička – srečanje četrtfinala konferenčne lige med Celjem in Fiorentino si je gledalo še malce več gledalcev, in sicer 12.512.

Tekma je minila v prijateljskem in spoštljivem odnosu na tribunah, kjer so imeli gostje na svoji strani zares pravo navijaško armado.

Njihovo točno število je težko določiti, precej zgovoren pa je spodnji posnetek, na katerem so navijači Bosne in Hercegovine ob pričetku tekme prepevali himno skupaj s svojimi nogometaši.


Več o:

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Timi Max Elšnik je izvedel, da bo v Crveni zvezdi igral z zvezdnikom! Prihaja igralec, ki bo zaslužil pet milijonov evrov

Kocka_Mraza
19.7.2025, 13:20
arnautovič je zvezdnik od kdaj? ta tip je znan samo zato ker so ga mediji že pred 10 leti označili za novega Ibro

1

Cristiano Ronaldo je zadovoljen, njegov bivši soigralec je novi športni direktor Al Nassra

Kocka_Mraza
19.7.2025, 13:17
cmok cmok, ronald penald ima novega cuzača svojega mini lulčka

2

Bacary Sagna dobro ve, kako je ekipi Liverpoola: 'Psihično te izguba bližnjega povozi, meni je pomagal šele psiholog'

Kocka_Mraza
19.7.2025, 11:07
še dalje mediji molzejo smrt. izguba brata je primerljiva z izgubo sodelavca ki si ga poznal 3 leta? nagnusno

2

Albert Riera po izločitvi Sabaha: 'V Celju smo ustvarili pošast, kdor ne mara trpeti, naj ne prihaja v Celje'

DraganePiksi
19.7.2025, 9:44
Kot navijač Maribora moram priznat, da je prav Riera en izmed glavnih razlogov (poleg nesposobnežev in pijavk, ki smo jih vsa ta leta imeli v klubu), da Maribor žal zadnja leta ni osvojil nič. In prav zato bi si želel, da bi prav on bil naslednji trener Maribora. On je očitno človek, ki živi za nogomet, Maribor je nogometno mesto, preprosto velika škoda bi bila, če ne bi poskusili z njim, dokler je še v naši bližini.

Poudarjeno

Italija ni več nogometni raj. Zdaj smo v tranziciji, najboljši pa odhajajo iz Italije. Ekonomske moči nimamo, zdaj je recimo v PSG, ki ima neomejen proračun. To ni izgovor. Še vedno verjamem, da se da marsikaj narediti v Italiji. Seveda pa so zdaj favoriti drugi in tudi zmagujejo. ...več
Beppe Marotta
Jaz bi Zlato žogo dal Laminu Yamalu. On je vzor mladim danes. Je pa res, da je od januarja naprej Dembele eksplodiral. Lamine pa že dlje dokazuje, da je najboljši. Moj izbor je torej Lamine Yamal. Igra fenomenalno, dokazuje se na vsaki tekmi. Bolj mi je všeč. Dembele je drugi. Liga prvakov zame ni bistvena, nagrado bi moral osvojiti Yamal. ...več
Luis Fernandez
Bolj kot iz sosednje države pa so pomembne izkušnje iz Galatasaraya in Rome, saj gre za kluba, kjer štejejo le zmage. Enako velja za Maribor, ki ima podobno miselnost. Ta klub je klub zmagovalec. Prišel sem osvajat trofeje, storili bomo vse, da v prihodnji sezoni postanemo prvaki in osvojimo pokal. ...več
Tugberk Tanrivermis

Anketa

Kdo je bil najboljši igralec slovenske lige v letošnji sezoni?


Vseh glasov: 22302
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.