Prva SNL

Olimpija začela z zmago proti Kustošiji
Olimpija je na prvi pripravljalni tekmi z 2:1 premagala hrvaškega drugoligaša Kustošijo, predstavil pa se je tudi komaj 15-letni Martin Pečar, ki že od začetka priprav trenira s prvim moštvom. Kenan Bajrić ni igral.
21.1.2018 | Slovenski nogomet
Nogometaši Gorice so na prijateljski tekmi proti aktualnemu hrvaškemu prvaku Rijeki iztržili remi brez zadetkov. Za Gorico so zaigrali tudi trije igralci na preizkušnji Maučec, Tomiček in Ibrišimović.
0
Nafta nudila dober odpor Mariboru
0
Maribor je v Ljudskem vrtu odigral drugo pripravljalno tekmo, pot do zmage proti Nafti pa je bila neprimerno zahtevnejša kot proti Radomljam. Po remiju v prvem polčasu so Mariborčani slavili s 4:2.
Ivković: Maribor ima odlične posameznike
1
20.1.2018 | Slovenski nogomet
Novi član Maribora Saša Ivković je strnil vtise po uvodnem nastopu v majici svojega novega klubu, sam pa je prišel do spoznanja, da bo konkurenca za igralne minute v Mariboru zelo neizprosna.