SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Brinje Grosuplje so v Ljubljani zabile kar šest golov

Uredništvo 10. november 2024 0 Komentiraj
Brinje Grosuplje (foto: Uradni facebook profil kluba)
Brinje Grosuplje so na gostovanju pri Iliriji potrdile odlično formo in se veselile najbolj prepričljive zmage v letošnji sezoni.

Na vrhu lestvice druge slovenske lige ta konec tedna ni prišlo do večjih sprememb, saj so vse najboljše ekipe zabeležile nove zmage. Gorica je z 2:0 premagala Beltince, Aluminij je bil z identičnim izidom boljši od velenjskega Rudarja, najbolj prepričljivo zmago pa so ta konec tedna vpisali nogometaši Brinja, ki so v gosteh kar s 6:1 razbili ljubljansko Ilirijo.

Za varovance Gorana Markovića je bila to že četrta zmaga na zadnjih petih tekmah, blestela pa sta nekdanji napadalec Kopra Anis Jašaragić in s strani Mure posojeni up Nikola Jovičević, ki sta dosegla vsak po dva gola. Po enega sta prispevala Nejc Pušnik in Marcel Kene.

Dravinja je z 1:0 premagala kranjski Triglav, ki se spet oddaljuje od želene uvrstitve v slovensko elito, Sežana pa je z identičnim izidom premagala Krko.


Standings provided by Sofascore

Več o:

2. SNL

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

VIDEO: Prizor, ki ga Slovenija lahko zavida Bosni in Hercegovini! Cel stadion poje pesem Halida Bešlića

Sammer
17.11.2025, 13:10
Pri nas nas spustijo kakšen albanski hit pa bo tudi celi stadion pel

5

Anketa: Slovenija je ujeta v preživet koncept, odigrala je ene najslabših kvalifikacij! Je čas za zamenjavo selektorja?

Loko
17.11.2025, 12:08
Mijatović je en navaden pastir, ki ni sposoben paziti ovc, kaj šele voditi NZS!

11

NZS pojasnjuje, kako je lahko Kosovo gospodarilo na tribunah Stožic: ‘Nadzor je bil manj strikten’

Maestro8
17.11.2025, 12:02
Največji problem je slovenska športna mentaliteta, ki je narejena bodisi na dobrega nasprotnika oz dobre rezultate, cim tega ni je pa rezultat, kot je bil v soboto.

Poudarjeno

Hvala Fenerbahčeju, ker ga ni želel. Od prvega dne sem si z vsem srcem želel, da pride k nam. Izkušen je, sijajen je. Lahko pomaga mlajšim soigralcem in vem, da lahko igra še bolje. ...več
Mario Kovačević o Mihi Zajcu
Slovenija lahko igra drugače, a si bo treba dovoliti drugače razmišljati. To je vprašanje za tiste ljudi, ki lahko kaj spremenijo. Igralci smo tam, da se prilagodimo sistemu, ki ga postavi selektor. Znotraj tega vsak igralec skuša storiti čim več. To je vprašanje za drugo debato, jaz ne odločam, ne izbiram sistemov in igralcev. Navijam pa za Slovenijo. ...več
Miha Zajc
Šeško je vrhunski igralec, le mlad je še. Postaviti mora svoje zahteve. Dajte mu žogo in dal bo gole. Nisem prepričan, če ima Ruben Amorim takšen načrt z njim. Ruben Amorim dela drugače, ampak mislim, da bi se dalo tudi tako, da bi izpostavil igralca, ki lahko dela razliko. ...več
Dwight Yorke

Anketa

Podpirate odločitev selektorja Slovenije Matjaža Keka, da v strokovni štab vključi kar svojega sina Matjaža Keka mlajšega?

Vseh glasov: 7893
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.