0

Roma je našla rešitev za slovenskega talenta Žana Celarja

11.7.2019
Serie A
Po sezoni, v kateri je s številnimi goli opozoril nase in tudi potrkal na vrata prve ekipe, so pri Romi slovenskega napadalca Žana Celarja poslali tja, kjer bo lahko igral in napredoval.
0

Celar je imel zanimivo opcijo, ki jo je Roma zavrnila

1.7.2019
Serie A
Po uspešni sezoni v Primaveri in prvih minutah v prvi ekipi Rome zdaj za Žana Celarja prihaja sezono, ko mora zbrati ustrezno minutažo v članskem nogometu. Odprla se mu je zanimiva opcija.
5

Ranieri je krstil Žana Celarja

12.3.2019
Serie A
Mladi slovenski dragulj Žan Celar je doćakal nov vrhunec svoj mlade in kot doslej kaže nadvse perspektivne kariere. Na srečanju proti Empoliju je debitiral v članski ekipi Rome in v italijanski Serie A!
2

Navijači Rome visoko cenijo Celarja

14.1.2019
Navijači Rome so izbirali najbolj nadarjenega igralca v pomladku kluba, slovenski napadalec in prvi strelec mladinske ekipe Rome pa je v izboru zaostal le za lokalnim ljubljencem.
2

Di Francesco imenoval Žana Celarja!

27.11.2018
Serie A
Kariera mladega slovenskega dragulja Žana Celarja dobiva vse močnejši zagonski veter. Po izjemnih predstavah v mladinski ekipi Rome bo nocoj kandidiral za nastop na tekmi lige prvakov proti Realu iz Madrida.
8

Žan Celar je zvezda pomladka Rome

3.11.2018
Se v Italiji razvija nova zvezda slovenskega nogometa? Nadarjeni napadalec Žan Celar v majici Rome lomi vse pred seboj in je po dveh zaporednih hat-trickih prvi strelec tamkajšnje mladinske lige.
4

Celar dvakrat v polno

27.9.2017
Mladi slovenski up Žan Celar, ki je poleti iz Maribora prestopil v Romo, opozarja nase. V mladinski ligi prvakov je ob zmagi Rome proti Qarabagu dosegel dva zadetka.
10

Kar solidno za prvo tekmo

18.6.2016
Državni podprvak Maribor je v Jennersdorfu odigral prvo pripravljalno tekmo. SV Mattersburg, ki ga vodi nekdanji reprezentant Ivica Vastić, je vijoličaste zadržal pri 0:0.