Bundesliga
Nekdanji slovenski reprezentant se je dodobra ustali v svetu nemškega nogometa. Že vrsto let si kruh služi v različnih ligah, tokrat pa se iz druge seli v tretjo.
2

6.8.2017
Slovenski reprezentant Nik Omladič je v majici Greuther Furtha dosegel svoj prvi zadetek, a ta ni mogel preprečiti poraza proti Bielefeldu, pri katerem je dobrih 20 minut odigral Andraž Šporar.
0

Omladič v Greuther Fürth

6.6.2017
Bundesliga
Slovenski reprezentant Nik Omladič bo še naprej igral v drugi nemški ligi. Zapušča Eintracht iz Braunschweiga, s katerim mu ni uspelo priti v prvo ligo, po novem pa bo igral v Greuther Fürthu.
1

Omladič bo igral za Bundesligo

21.5.2017
Bundesliga
Eintracht iz Braunschweiga, klub slovenskega reprezentanta Nika Omladiča, bo zaigral v dodatnih kvalifikacijah za uvrstitev v Bundesligo. Njegov tekmec bo Wolfsburg.
1

17.10.2016
Bundesliga
Slovenski reprezentant Nik Omladič je v ponedeljek zvečer v drugi nemški ligi ponovil včerajnjo vajo Valterja Birse iz Serie A in s prostega strela dosegel čudovit zadetek. Več v videu.
1

Omladič na čelu druge lige

29.8.2016
Nekdanji član Olimpije Nik Omladič je Eintrachtu iz Braunschweiga pomagal do blesteče zmage proti Nurnbergu Miša Brečka s 6:1. Šmarčan je dosegel zadetek in prispeval asistenco.
2

Omladičev prvi to sezono

24.11.2015
Bundesliga
Nik Omladič je v ponedeljek zvečer zabil svoj prvi gol za Eintracht Braunschweig to sezono. Nekdanji nogometaš Olimpije in Rudarja je s svojo levico silovito sprožil in matiral nemočnega vratarja.
6

Omladičev prvenec za zmago

15.3.2015
Nekdanji nogometaš Olimpije Nik Omladič je s svojim prvim zadetkom Eintrachtu iz Braunschweiga priigral tri točke na gostovanju v Sandhausnu.
43

Komaj sem čakal, da grem

19.2.2015
Bundesliga
V Olimpiji ni bilo le slabih stvari, priznava Nik Omladič, a je vseeno komaj čakal, da Ljubljano zapusti. V nemškem Braunschweigu se je prvič soočil s pravim profesionalizmom in ponovno zagnal svojo kariero.
3

Omladič prvič od prve minute

14.2.2015
Bundesliga
Nik Omladič je v dresu Eintrachta iz Braunschweiga prvič zaigral od prve minute, a s svojim novim klubom tekmo druge nemške lige proti Bochumu vseeno izgubil.