Slovenski selektor je še pred zborom reprezentance na Brdu pri Kranju ostal brez dveh igralcev iz svojega prvotnega seznama.

Odkar je Nejc Skubic iz Domžal prestopil v Konyaspor, je vseskozi eden ključnih igralcev turškega kluba. Posledica dobrih iger je nova, izjemno donosna pogodba, ki ga uvršča med naše najbolje plačane igralce.

Nejc Skubic igra četrto sezono v Turčiji, kjer je eden ključnih nogometašev Konyaspora. Pri slednjem bodo iz njega naredili enega najbolje plačanih slovenskih reprezentantov.
3

Nejc Skubic: Vse skupaj se vleče predolgo

13.10.2018
Bočni branilec slovenske reprezentance Nejc Skubic je po porazu proti Norveški deloval precej obupan. Njegova izjava v marsičem kaže utrip slačilnice, predvsem pa nakazuje pomanjkanje idej in energije.
0

8.4.2018
Slovenski reprezentant Nejc Skubic je ob zmagi Konyasporja proti Sivasporju s 5:0 dosegel zadetek, s čimer je v letošnji sezoni v turškem prvenstvu zabil že nič manj kot sedem golov.
1

Skubic z glavo pokvaril načrte novi turški sili

4.2.2018
Slovenski reprezentant Nejc Skubic je v zadnji minuti zadel z glavo in Konyasporju priigral točko proti trenutno vodilni ekipi turškega prvenstva Istanbul Basaksehirju.
0

28.9.2017
Liga Europa
Konyaspor je z domačo zmago nad Vitorio odgovoril na poraz v 1. krogu skupinskega dela Lige Europa. Nejc Skubic je z močno podajo Deniju Miloševiću poskrbel, da je Srbu uspel izjemen gol.
0

22.8.2017
Po superpokalu je slovenski reprezentant Nejc Skubic v dresu turškega prvoligaša Konyaspora zdaj zadel še v prvenstvu. Sodeloval pri prvi prvi zmagi v sezoni.
1

Skubic veliki junak Konyasporja

7.8.2017
Slovenski reprezentant Nejc Skubic je v 90. minuti uspešno izvedel enajstmetrovko in svojemu Konyasporju priigral zmago proti prvaku Bešitakšu in lovoriko zmagovalca turškega superpokala.
0

Skubic turški pokalni prvak!

1.6.2017
Nejc Skubic se v Turčiji s Konyasporom veseli zgodovinskega prvega pokalnega naslova. Branilec je v finalu izvedel zadnjo enajstmetrovko in prinesel lovoriko svojemu klubu.