Pozicija Vezist

Novice

0

22.7.2019
Po zelo dobri lanski sezoni je Damjan Bohar ostal v Lubinu in z njim včeraj tudi začel sezono v poljski ligi. Vpisal je remi proti Cracoviil prispeval pa tudi gol za točko.
0

23.9.2018
Dolgoletni član Maribora Damjan Bohar je pri zaostanku svojega Zaglebieja z 0:3 v igro vstopil ob začetku drugega polčasa, zabil gol in postavil temelje kasnejšemu remiju s 3:3.
4

Bohar iz Maribora na Poljsko

10.7.2018
Maribor bo v novo sezono krenil brez igralca, ki se je lahko pohvalil z enim daljših stažev v moštvu. Damjan Bohar po petih letih zapušča Ljudski vrt in se seli na Poljsko, kjer bo odslej igral za Zaglebie iz Lubina.
2

Tavares: Uf, kako sem si želel gola v ligi prvakov ...

7.12.2017
Mariborov kapetan Marcos Tavares je proti Sevilli uresničil še en mejnik, saj je naposled dočakal svoj prvi gol v ligi prvakov. Damjan Bohar meni, da je bila sinočnja tekma najboljša Mariborova v skupinskem delu.
5

Šah mat v dveh potezah: Milec asistent, Bohar strelec

3.12.2017
Maribor je proti Gorici povedel po lepi akciji, v kateri sta se izkazala tako Martin Milec z izjemno asistenco kot Damjan Bohar, ki je spretno in hladnkokrvno zadel.
15

V slačilnici je bila čista tišina

18.10.2017
Branilec Maribora Martin Milec je poraz proti Liverpoolu označil kot najhujšega in najbolj sramotnega v svoji karieri, Damjan Bohar pa meni, da so igralci Maribora plačali ceno, ker niso upoštevali trenerjevih navodil.
6

Tretji gol Boharja za tri točke

13.10.2017
Damjan Bohar je v 82. minuti zaključil preobrat Maribora v Velenju, kjer so državni prvaki z veliko boljšim drugim polčasom izničili vodilni gol Johna Maryja ter vsaj začasno pobegnili na vrhu lestvice Olimpiji.
0

14.9.2017
Damjan Bohar je sinoči odigral eno najboljših tekem v svoji karieri. Prekmurski nogometaš je poskrbel za veliko točko Maribora. Njegov gol si oglejte v posnetku.
4

Z malo sreče in navijači bo šlo

17.8.2017
Vezist Maribora Damjan Bohar obžaluje, da je Maribor tako hitro zapravil vodstvo proti Hapoelu, kljub porazu pa meni, da bi Ljudski vrt lahko znova proslavil udeleženca Lige prvakov.
6

22.7.2017
Damjan Bohar je mojstrsko izigral obrambo kranjskega Triglava ter dosegel zadetek, ki je utrl pot popolnemu preobratu in zmagi vijoličastih.