13.4.2019, ob 14:30 | Štadion: Športni center Kranj | Sodnik: Matej Jug
Rezultati 27. kroga

Še en hud poraz Triglava, veselje Rudarja

Uredništvo 13. april 2019 1 Komentiraj
(foto: NK Rudar Velenje Jurij Vodušek)
Samo nekaj dni po katastrofi proti Domžalam je kranjski Triglav danes doživel še en hud poraz. V Kranju so slavili nogometaši Rudarja.

Rudar je v Kranju nastopil brez Damjana Trifkovića. Gostitelji so imeli slabo popotnico, saj so jim Domžale pred dnevi zabile kar šest zadetkov. Tudi danes se je njihova ladja začela zgodaj potapljati. Tekla je 13. minuta, ko je Žiga Škoflek goste popeljal v vodstvo. Kranjčani so skušali pritisniti za izenačenje, vendar niso bili nevarni. Velenjčani pač, Radić je bil v 35. minuti v lepi priložnosti, a je uspešno posredoval Kumer. Gostje so v 42. minuti povedli z 2:0, Škoflek je zadel še v drugo.

V drugem polčasu se je za Triglav vse skupaj le še poslabšalo. Tučić je zadel po podaji Črnčiča. Kranjčani so bili premagani, po izključitvi Arha Česna pa je postalo jasno, da se jim danes ne obeta nič dobrega. Tekma se je končala z izidom 4:0 za Rudar, potem ko je Kumer malce pred koncem dosegel avtogol.