22.2.2020, ob 14:00 | Štadion: Kranj | Sodnik: Asmir Sagrković
Gaber Petric 83' 3 : 0
Rezultati 21. kroga

Rudar je v Kranju takoj doživel prizemljitev

Uredništvo 22. februar 2020 0 Komentiraj
Končana je prva tekma 1. SNL v drugem delu sezone. Kranjski Triglav je brez večjih težav opravil z velenjskim Rudarjem, ki nezadržno drvi v drugo ligo.
Med zimskim premorom v Rudarju niso kaj prida strnili svojih vrst. Že na prvi tekmi drugega dela sezone proti kranjskemu Triglavu so doživeli hud udarec v boju za obstanek. Čeprav uvod ni dajal znakov, da bodo padli kar trije gol. Proti koncu prvega dela so bili konkretnejši domačini, predvsem novinec Čerimagić. Tudi povedli so še pred odhodom na odmor. Mertelj je bil podajalec, strelec pa Žan Kumer

Gostje so na začetku drugega polčasa upali na izenačenje, bili so blizu, Kuzmanović je s strelom od daleč stresel prečko. Beciri je na drugi strani napadal za 2:0, zadeti pa mu je uspelo nekaj minut pozneje, v 65. minuti. Triglav bi lahko že prej dosegel tretji gol, naposled je domačinom to uspelo v 83. minuti, ko je zadel rezervist Petric.