26.10.2019, ob 13:00 | Štadion: Rajko Štolfa | Sodnik: Roman Glažar
Luka Majcen 90' 3 : 2
Rezultati 15. kroga

Majcen je odločil v Kranju, Tabor je padel

Uredništvo 26. oktober 2019 0 Komentiraj
Kranjski Triglav je zabeležil izjemno pomembno zmago proti Taboru iz Sežane. Junak zmage je bil strelec dveh zadetkov Luka Majcen.
Tekma v Kranju je že hitro ponudila zadetke. Že v drugi minuti so gostje iz Sežane vodili, zadel je Leon Sever. A to ni bila dobra popotnica za nadaljevanje tekme Primorcev. Gorenjci so se vrnili. Luka Majcen je relativno hitro poravnal izid. Gostitelji so kmalu zatem spet zadeli, za 2:1 je zadel Milanović. A ekipi na odmor nista odšli ob tem izidu, prekaljeni Predrag Sikimić je namreč pred odhodom na odmor zadel za 2:2.

V drugem polčasu je bilo dogajanje bolj mirno, zdelo se je, da si bosta ekipi razdelili točki. No, svojo računico pa je imel izkušeni napadalec Triglava Luka Majcen, ki je v zaključku tekme izkoristil to, kar je storil Filip Janković, njegov gol pa je pomenil zmago domače zasedbe.