25.8.2019, ob 18:00 | Štadion: Ob jezeru | Sodnik: Slavko Vinčić
2 : 2 81' Predrag Sikimić
Rezultati 7. kroga

Žilnikov Rudar ni zmogel niti Sežane, Sikimić nadaljuje s strelsko formo

Uredništvo 25. avgust 2019 2 Komentiraj
Na kakšen viden učinek trenerske menjave v Velenju še čakamo, Rudar namreč ostaja brez zmage tudi po dvoboju s Sežano. Veteran Predrag Sikimić je resna konkurenca v boju za prvega strelca lige.
V Velenju še naprej čakajo na kakšno zmago, pomagala ni niti nenavadna trenerska zamenjava. Danes so imeli pri Rudarju lepo priložnost, saj so igrali z novincem v ligi. Domačini so tekmo bolje začeli, tudi prvi zapretili, a so gostje iz Sežane "vrnili" preko nevarnega Sikimića. Nato pa je padel gol, dosegel ga je Borna Petrović in Rudar popeljal v vodstvo. Primorci se niso dali, po nekaj neuspešnih poizkusih so izenačili v 40. minuti, zadel je prav omenjeni Predrag Sikimić

Velenjčani so v drugem polčasu napadali vodstvo, do njega pa prišli po zaslugi Rijada Kobiljarja. Varovanci Janeza Žilnika pa niso uspeli zadržati prednosti, čeprav so imeli priložnosti in je Krefl zadel celo vratnico, gostje so uspeli izenačiti. V 81. minuti je za končnih 2:2 zadel Sikimić.