13.11.2022, ob 13:00 | Štadion: Rajko Štolfa | Sodnik:
17. krog - vsi rezultati

Na krilih fenomenalnega Marka Tolića je Maribor zmlel nemočni Tabor

Uredništvo 13. november 2022 4 Komentiraj
Marko Tolić je prišel v odlično formo in jo danes potrdil s kar tremi goli! Hrvat je uprizoril pravo simultanko v Sežani.
Niti ena minuta tekme v Sežani ni minila, ko je Maribor že vodil. Podal je Uskoković, pri žogi je bil Marko Tolić in zadel za 1:0. Zgodnji gol je gostom olajšal delo. Že deset minut pozneje so Mariborčani vodili za dva gola. Ponovno se je med strelce vpisal Tolić, podajalec je bil mladi napadalec Žan Vipotnik.

Tolić je v 24. minuti podal, vtekal je Ivan Brnić in zadel! Domačini so bili v prvem delu igre povsem nemočni.

Srečanje v Sežani je s tribune spremljal tudi malce načeti Josip Iličić, ki zaradi udarca v stegno tokrat ni igral.

Brnić je v 51. minuti skušal doseči drugi gol na tekmi, a je streljal čez gol. Srečanje je bilo seveda že odločeno, ni pa še padel končni rezultat. To se je zgodilo po dobri uri igre, ko je z naskokom najboljši igralec Maribora danes in tudi v zadnjih dneh dosegel še tretji gol na tekmi! Tolić je zadel za končnih 4:0!

4
Dzurc
13.11.2022, 15:43
Spet en, k bo spizdu takoj k bo loh, tko k Mudrinski...
1
1
miha12
14.11.2022, 12:09
toliča maribor ne bi mogel zadržati v najboljših časih, kaj šele v tej sezoni.
0
0
Strossmeier
15.11.2022, 11:06
Se enkrat bom zapisal, kar sem ze parkrat... Maribor se na tak nacin lahko "izzivlja" samo nad ekipami, ki so z eno nogo ze v drugi ligi. Lahko je dominirati in kazati misice zadnjim na lestvici, ko se pa nasproti postavijo ekipe iz zgornje polovice lestvice, vas pa zmanjka. Tudi Tolic ni vsemocen igralec, njegova prava in realna vrednost se bo pa pokazala na tekmah proti boljsim ekipam. Lahko je zabijati gole nizjeligasem. Ampak, treba jih je tudi proti sebi enakim in boljsim.

1

Nova poslastica, nov spektakel in nova drama - Argentina od 2:0 do 2:2, na koncu pa v polfinale s pomočjo enajstmetrovk

bianconero11
9.12.2022, 23:46
Vidim, da je nogomania zaposlila novega novinarja. Cringe novinarja. Novinarja, ki vsak stavek ponovi besedo iz prejsnjega, da bi iz vsake banalne informacije ustvaril dramaticno vzdusje. Novinarja, zaradi katerega me boli glava, ko berem novice.

11

Roy Keane si lahko oddahne, Brazilija ne bo več plesala: Hrvaška z novo epsko predstavo poslala domov favorite za končno zmago

brihta
9.12.2022, 23:18
Dej ne bluzi no! Kakšna 100% učinkovitost..priznaj, da ste na srečo zmagali belgice,japonce in brazilce! Sreča spremlja hrabre to je res ampak vsaj priznaj al pa ne piši take gluposti! Bi ti zaželel srečo v polfinalu ampak ker igrate proti messiju ti je ne bom!xd

1

Brazilija odplesala svoj zadnji ples, še zadnjič pa se je zavrtel tudi Tite, ki ne bo več selektor Selecaa

Matech
9.12.2022, 21:50
Skoraj vam je uspelo nogomanija.... brez pravopisnih napak :D !!! Napredujete!

1

Papawhisky
9.12.2022, 20:47
Odllična... Čeprav, sem kot SLOvenec, izgubil žar do navijanja za Cro... glede nekaterih oslov na tem forumu...(se bo prepoznal... Upam...)

Moja dolžnost je, da povabim navijače, ki so že tukaj, da podprejo ekipo, v nasprotnem primeru je bolje, da so doma. Zakaj so sploh prišeli sem, če ne mislijo podpirati iranske reprezentance? Ne potrebujemo jih. ...več