12.9.2021, ob 17:00 | Štadion: Športni park | Sodnik: Dragoslav Perić
8. krog - vsi rezultati

Koper se utrjuje na prvem mestu, Barišić še naprej navdušuje

Uredništvo 12. september 2021 0 Komentiraj
Koper je premagal Radomlje. (foto: FC Koper)
V 1. SNL na vrhu brez sprememb - Koper je vknjižil novo zmago, padle so Radomlje.
Šest zmag zapored ima Koper v 1. SNL skupaj z današnjo vred. Vodilna ekipa v prvenstvu je sicer nakazala željo po prevladi že v prvem polčasu, toda to ni bil Koper, kakršnega smo bili vajeni v prejšnjih krogih. Radomljani so zapretili preko Varge in Nuhanovića, slednji je zadel celo okvir gola. Primorci so povedli v 36. minuti srečanja. Kaheem Parris je bil podajalec, nekdanji nogometaš Gorice Bede Osuji pa je načel mrežo na golu domače ekipe.

Koprčani so na začetku drugega polčasa spet zadeli, vendar je bil podajalec v prepovedanem položaju. So se pa na drugi strani oglasili domači in preko Marka Božića izenačili. Rezultat se ni obdržal. Adam se do konca tekme ni več pustil premagati, vratar Radomelj pa je na drugi strani dobil še tri gole.

V 62. minuti je Parris podal, Maks Barišić pa zadel za vodstvo Kopra. Tekma se je prevešala v korist gostov, ki so v 75. minuti preko Barišića dosegli nov gol. Pet minut pred koncem rednega dela tekma je zadel še Parris sam, za končnih 4:1.