29.9.2021, ob 17:00 | Štadion: Bonifika | Sodnik: Dragoslav Perić
4. krog - vsi rezultati

Koper je znova zavzel vrh lestvice, padlo je kar šest golov

Uredništvo 29. september 2021 0 Komentiraj
(foto: Uradni facebook profil kluba)
Koper je odigral zaostalo tekmo četrtega kroga 1. SNL, točke so osvojene, Primorci pa so zdaj spet sami na vrhu lestvice.
Zaostala tekma četrtega kroga 1. SNL je bila predvsem za Koper izjemno pomembna, saj je potreboval točke za to, da bi znova zavzel vodilno pozicijo na lestvici. Pred sicer skromnim številom gledalcev so Koprčani hitro zapretili. Colley je v 11. minuti udaril mimo gola. V 28. minuti je Barišič zatresel okvir gol. Gostje iz Domžal so v 33. minuti zapretili preko Georgijevića. V zaključku prvega dela igre so Primorci potek tekme obrnili v smer, v katero so želeli. Najprej je v 41. minuti za vodstvo poskrbel Maks Barišič. Samo dve minuti pozneje pa je zadel še Colley.

Domžale so v 52. minuti znižale zaostanek, zadel je Jakupović. A upi Domžal so bili hitro poteptani, v 56. minuti je zadel Parris. Vuk je nato spet znižal zaostanek, vendar je bila zmaga Kopra dokončno pod streho v 76. minuti, ko je za končnih 4:2 zadel Bešir.