SLO | SRB
30.7.2022, ob 0:00 | Štadion: Športni park v Novi Gorici | Sodnik: Denis Šabanagić
Gorica 0:1 Radomlje
0 : 1 25' Nedim Hadžić
3. krog - vsi rezultati

Radomlje so zdaj resen rival najboljšim v ligi: Nova zmaga in skok na vrh lestvice

Uredništvo 29. julij 2022 0 Komentiraj
Radomlje (foto: Uradni facebook profil kluba)
Radomlje so že v drugi polovici prejšnje sezone izvedle 'tranzicijo' iz borca za obstanek v klub, ki naskakuje zgornjo polovico lestvice, v novi sezoni pa so svoj napredek dvignile še stopničko višje.
Nogometaši Radomelj so bili presenečenje drugega dela prejšnje sezone, kot vse kaže pa bodo presenečenja uvoda nove. Varovanci Nermina Bašića so danes v gosteh z zadetkom Nedima Hadžića premagali Goričane in tako vsaj za en dan skočili na čelo prvenstvene lestvice s sedmimi točkami iz prvih treh tekem; ob tem je impresiven tudi podatek, da je vratar Radomelj Emil Velić že drugič na tretji tekmi svojo mrežo ohranil nedotaknjeno.

Gorica je prva nevarno zapretila preko mladega upa Luke Baruce, edini zadetek na tekmi pa je padel 25. minuti, ko je po obrambi Uroša Likarja odbito žogo ujel Nedim Hadžić in se veselil svojega prvenca v slovenskem nogometu.

V  drugem polčasu so se Radomljani osredotočili na branjenje prednosti, pri tem pa so znali biti tudi nevarni, saj je v 66. minuti Gorica le zahvaljujoč izvrstni obrambi Likarja rešila svojo kožo po strelu Leona Severja.