1.9.2019, ob 20:10 | Štadion: Stadion Domžale | Sodnik: Matej Jug
Domžale 0:1 Maribor
0 : 1 7' Jasmin Mešanović
Rezultati 8. kroga

Maribor naslednji, ki je porazil Domžale: Jug je Domžalam razveljavil kar tri gole

Uredništvo 1. september 2019 8 Komentiraj
Maribor je v Domžalah prišel do nove zmage in še poglobil krizo gostiteljev, ki so se trudili na vso moč, bili brez izključenega trenerja Simona Rožmana, sodnik Matej Jug pa jim je razveljavil kar tri gole.
V Domžalah še vedno čakajo na prvo prvenstveno zmago to sezono in bodo nanjo še čakali. Derbi kroga proti Mariboru se je začel proti njihovim pričakovanjem, po napaki v domači obrambi je v sedmi minuti žoga prišla do Jasmina Mešanovića, ki je vmes zadel še nekoga v glavo, odbita žoga pa je zmedla Mulalića. Gostje so kmalu zatem menjali vratarja, Kenan Pirić je prejel udarec v glavo, zato ga je zamenjal Jasmin Handanović. Matej Jug je nato razveljavil gol Domžal, kar je razjezilo Simona Rožmana, Jug pa ga je izključil. Luka Zahović je iskal drugi gol za Maribor, Domžale pa se niso dale kar tako, Peričić je čistil na golovi črti po udarcu Gnezde Čerina.

Domžale so v drugem polčasu vneto iskale izenačenje. Maribor je prejel kar dva gola, oba pa je Jug razveljavil zaradi prepovedanega položaja. Kronaveter, ki v zadnjem obdobju ne igra preveč dobro, je bil pri strelu, prav tako Zahović, a se izid ni spremenil. Domžale so postajale vse bolj nevarne, Podlogar je bil v lepi situaciji, a se ni najbolje znašel. Domžalčani so stopnjevali svoj trud, prišli so do še nekaj priložnosti, nevaren je bil Lazarević, potem pa še Vuk in Gnezda Čerin, a je ostalo pri izidu 1:0. Maribor je tako dosegel pomembno zmago, četudi z igro ni navdušil, Domžale pa ostajajo v globoki krizi, usoda trenerja Simona Rožmana pa postaja vse bolj negotova.

8
pejo2310
1.9.2019, 22:18
Komi čakam trikotno poročilo o sodniških napakah. . .
9
1
trikotna glava
1.9.2019, 22:30
- Odgovor na komentar osebe pejo2310 Poglej komentar
Danes sem imel občutek, da se bo igralo do 100. minute, ker 4-minutni podaljšek se je še podaljšal v 96. minuto. Ponavadi, pa nam skrajšajo tekmo za 1-minuto, če mi lovimo rezultat...
2
7
Marburg
2.9.2019, 04:56
pomembna zmaga po 16 zaporedni tekmi Maribor še letos ni igral v najmočnejši postavi,po premoru bo in vse bo drugače tudi na lestvici.domžale po slabšem štartu in popolnoma prenovljeni postavi počasi lovijo podobo ki jo želijo in se bodo vrnile v zgornjo polovico lestvice expresno.jug predvsem pa stranski sodnik sodil milimetersko natančno brez napak-to ne vidiš pogosto v snl.vesel za mb domžalam želim veliko sreče,znanja je obilo.
2
4
šikimiki
2.9.2019, 07:11
Raztrgana igra brez povezanosti, milijarda izgubljenih žog ob podajah itd. Pri meni bi na treningih 8 ur na dan igrali pepčka , da se naučijo štopat žogo (omg), pa druga fantje v življenju ne počnejo kot brcajo žogo. Nočem pa sploh načenjati teme o tem, da v vseh velikih klubih velja zlato pravilo : Ne dviguj žoge s tal če ni potrebe ali prenosa igre glede strani! Tu se pa za vsaki pasji drek žoga znajde 5m v zraku in seveda doseže cilj vsakič 10ič..katastrofa..tranzicija na kontre je malenkost boljša kot na prvih tekmah-hitrejša, ampak zadnja podaja, če ni ravno Tava na žogi, kot po pravilu ne natančna ali zamujena...srečno do treh točk, ok, gremo dalje..
1
0
mitja61
2.9.2019, 07:54
Domžale s slepimi naboji nad bunker prvakov...Bi pa bilo lahko drugače ,če bi priznali gol Sapinena, oz bi imel Matej toliko pameti, da nebi vplival na igro pri tem golu.
0
0
nilab
2.9.2019, 10:19
Na našo veliko žalost vsi doseženi goli nepravilno doseženi in pošteno nepriznani. Ne vem če sem slepec v živo, zelo slab nogomet. Kaj počnete na treningu večkrat vidim, tako se tudi ne čudim da smo zadnji" fantje dojemajo moj način dela- napredujejo"BLEFER T.i. derbi dveh totalno precenjenih nesposobnih trenerjev 1.lige.
2
0
bar123
2.9.2019, 12:06
Dobrodošle 3 pike, resnici na ljubo, si jih nismo zaslužili. Realen rezultat 2:1 za Domžale, dobro pogledat še enkrat gole in si priznat, da so nam bili tokrat sodniki naklonjeni. Dobro gremo dalje, drugič ne bo tako.

3

Presenečenje iz tabora Tottenhama: Pochettino odletel!

19.11.2019, 23:35
Poch predvidevam ne bo imel problema najti nov klub. Bayern,United npr.

4

Slovenija na tekmi preobratov ostala praznih rok

fredperry
19.11.2019, 23:52
Sam že od časa pred drugo tekmo z MAkedonijo, tupim da naj že enkrat za Boga zaigra Matavž. Danes se je videlo da je doktor v napadu, tako za Šporarja kot za Berića, klasa igralec za naše razmere, ene žoge podane v noge ni izgubil, dal zadetek in podal za zadetek. Upam da bo odslej prvi napadalec . Škoda ker si Kek ne upa v spremembe, čeprav je večinoma vse bolj slabo kot dobro, ne upa narediti revolucije. Zahvaliti se Krhinu, Jokiću, Kurtiću, Popoviću, Beriću, zaenkrat tudi Zajcu ki je popolnoma izgubljen. Najslabša v reprezentanci je sredina. Kljub vsemu pa pohvale fantom za trud in pohvale Kek-u za deloma spremembe ki jih je vpeljal zadnji dve tekmi, glede igralcev...Matavž, Bijol, Rep in Vučkić...vsaj nekaj novega.

1

superfly7
20.11.2019, 1:32
Ko mu naproti ne stoji velemojster Struna se lahko šeta med našimi igralci. Smo vidli, kaj mu je Struna naredil v Stožicah.

3

Kar sedem golov izjemno obetavne generacije Slovenije in uvrstitev v elitni krog kvalifikacij

matej1111
20.11.2019, 6:35
Lahko pa z drugega zornega kota pogledaš. Boljše, da nekaj zaslužijo, ker tu tak ne dobijo priložnosti. Še posebaj v Ljubljani, ki je največji bazen nogometašev, igrajo pa sami jugosi.

Kar me kot športnega direktorja najbolj veseli pa je spoznanje, da se je ob tem tudi vrnil k svojim koreninam. Da je pragmatičen, da ima svojo miselnost, z nogometom, ki nam je dal toliko dobrega. Mariboru in Sloveniji. Samo s takšnim razmišljanjem, pod takšnimi pogoji je mogoče, da bo Maribor v kontiuniteti uspešen. ...več