10.4.2019, ob 18:00 | Štadion: Športni park v Domžalah | Gledalcev: 900 | Sodnik: Aleksandar Matković

(foto: nkdomzale.si)
Domžalčani so porezali krila kranjskemu Triglavu, ki se je domov vrnil s kar šestimi zadetki v mreži. Senijad Ibričić je dosegel svoj prvi hat-trick v slovenskem državnem prvenstvu.

V Domžalah so pristaši domačega kluba imeli razlog za zadovoljstvo. Kmalu po začetku tekme, prvi je zapretil Podlogar, so Domžalčani že vodili in to po zaslugi avtogola Kryeziua. To je bil le uvod v pravo kanonado, ki jo je ob Kamniški Bistrici doživel Triglav. V 26. minuti je padel drugi gol na tekmi, Senijad Ibričić je podal, a je bilo ob zmedi pred golom gostov to dovolj za zadetek. Domžale bi v prvem polčasu lahko dosegle še kakšen gol, predvsem Dobrovoljc in Vuk.

V drugem polčasu je Triglav razpadel. Hitro po začetku je Ibričić dosegel svoj drugi gol na tekmi. Potem pa je semafor prišel do številke šest na strani domače ekipe. Zadela sta Nicholson in Gnezda Čerin, tretji gol na tekmi pa je z bele točke prispeval Ibričić. Tolažilna nagrada za razbiti Triglav je bil gol, ki ga je v 90. minuti dosegel Svraka.