12.9.2019, ob 20:10 | Štadion: Športni park v Domžalah | Gledalcev: 1.200 | Sodnik: Alen Borošak
Domžale 0:0 Mura
Rezultati 3. kroga

Domžale tudi v osmem poskusu brez zmage

Uredništvo 12. september 2019 4 Komentiraj
Domžale tudi po menjavi na trenerskem stočku ostajajo brez zmage. (foto: SPS)
Zaostala tekma tretjega kroga državnega prvenstva navkljub priložnostim na obeh straneh ni prinesla zadetkov, s čimer Domžale tudi po menjavi na trenerskem stolčku ostajajo brez zmage.
Po reprezentančnem premoru se je slovensko državno prvenstvo nadaljevalo z zaostalo tekmo tretjega kroga, na kateri so Domžale z novim trenerjem Andrejem Razdrhom doma pričakale Muro. Čeprav gledalci niso videli zadetkov, priložnosti ni manjkalo. Prvi je po kotu v 23. minuti zapretil domači branilec Tilen Klemenčič, le minuto kasneje pa je Luka Šušnjara prodrl v kazenski prostor, a nato slabo zaključil. Nevaren je bil tudi novinec v Murinem napadu Fejsad Mulić, ki je v prvič v letošnji sezoni dobil priložnost v začetni enajsterici.

Domžale navkljub temu, da krvavo potrebujejo prvo zmago, v nadaljevanju niso znale povezati svoje igre pred vrati Matka Obradovića. Pretile so v glavnem s streli z razdalje, lepše priložnosti pa so pripadle gostom iz Murske Sobote, ki so bili blizu vodstvu v 79. minuti, ko je Klemenčič z zadnjimi močmi spremenil smer žoge in preprečil zadetek Amadeju Maroši. Tri minute kasneje je imel novo lepo priložnost Maroša, a je z dobro reakcijo zadetek preprečil domžalski branilec Sven Šoštarič Karić.