27.10.2019, ob 19:00 | Štadion: Športni park Domžale | Gledalcev: 500 | Sodnik: Rade Obrenović
Domžale 2:0 Bravo
Matej Podlogar 17' 1 : 0
Senijad Ibričić 29' 2 : 0
Rezultati 15. kroga

Domžale premagale Bravo in ujele Sežano

Uredništvo 27. oktober 2019 0 Komentiraj
Matej Podlogar je načel mrežo Brava. (foto: nkdomzale.si)
Domžale so v 15. krogu 1. SNL vknjižile zmago, s katero so se spet približale prvi peterici lige. Zadetka Podlogarja in Ibričića sta porazila Bravo.

19.1.2020, 18:49
Rebić. Prva dobra tekma za Milan v več kot pol leta. In po vsej verjetnosti tudi zadnja dobra.

16

Bundesliga: Bayern je ambiciozni Herthi pristrigel peruti

_mat_
19.1.2020, 23:52
Lamus ti si katastrofa od človeka. Vsakič ko berem novice, ti nekaj pametuješ in žališ vsepovprek. Spizdi ti da te ne vidimo več!!!

16

La Liga: Messi rešil nervozen Setienov debi

HajdukSplit11
20.1.2020, 0:47
Sori ampak noro srečen sem bil že tam okoli 5 minute ko je Fati prvic prisel v akcijo po tem ko je barca drzala lepo formacijo 433 z lazno 9ko Messijem in brez Suareza ki bi guzvo delali v kazenskem. Ko jr pa prisel Puig pa zacel dobro igrat v svojih prakticno prvih minutah v prvi ligi sem pa tako stal zraven kavca :)))

17.1.2020, 18:26

Z igralci, ki se ne podredijo ekipi, ne morem delati. Tega principa ne bi kompenziral niti za kakšnega res izrazito dobrega individualca. Vedno se potem vprašam, kaj mi bo prinesel. Gol s prostega strela? Kaj pa, če ne bo nobenega prostega strela v nevarni coni? Potem imam igralca manj. Odstopanje od principov škodi, tega sem se že naučil. ...več