Rezultati 5. kroga

Popoln razpad Domžal ob polčasu, nov poraz in jasni znaki krize

Uredništvo 11. avgust 2019 7 Komentiraj
Domžale so v globoki krizi. (foto: pigac.si)
Domžale so še naprej brez zmage v 1. SNL, znova pa so prejele veliko zadetkov, Celjani so zadeli kar petkrat. Kriza je očitna, Simon Rožman pa nikakor ne najde izhoda iz nje.

V Domžalah se še naprej spopadajo z iskanjem prve prvenstvene zmage v novi sezoni. Gostovanje Celja je ponudilo novo priložnost, vendar je ekipa trenrja Simona Rožmana ni znala izkoristiti. Hitro, že v 13. minuti so se stvari za domače začele zapletati. Zadel je, pote ko si je napako privoščil izkušeni Senijad Ibričić, Dario Vizinger. Gostje so izkoriščali anemičnost Domžal in v 23. minuti preko Mitja Lotriča povedli z 2:0. V 36. minuti je bilo že 3:0, Sorčan je tretjič klonil, tokrat je bil strelec Luka Kerin

Sorčan je na začetku drugega dela igre dobro posredoval, Celjani so bili blizu četrtemu golu. A Kerin je v 59. minuti zadel za 4:0 in zdelo se je, da je tekma odločena. Pa ni bila še povsem. Domžale so zmogle dva gola, Podlogar je zadel za 1:4, Ibričić pa z enajstih metrov za 2:4. V 75. minuti je bilo 3:4, spet je zadel Ibričić, a so Celjani vseeno zmagali, zmago je v sodnikovem podaljšku z drugim golom na tekmi potrdil Vizinger.

7
Kritik+
11.8.2019, 21:11
Ali ni Matej Oražem omenjal troboj. Samo ne vem ali je mislil troboj zgoraj ali spodaj. Trenerski konzilij je danes ob polčasu zamenjal Repasa, ki je bila edina svetla točka Domžalčanov prvi polčas. Sicer pa ti ljudje, konzilij in igralci, delajo dve uri na dan in kar dobro so plačani.
1
0
piksi
11.8.2019, 23:40
Srčno upam,da izpadejo.Res toliko o vzvišenosti in troboju.
0
0
nilab
12.8.2019, 01:04
Zmanjkuje sreče, temu filozofu napihnjenemu ,praktično vsi igralci pridejo formirani in še sestaut ne zna.. Blefanje tega Rožmana in še več že nekaj let, 5 trenerjev pa še tamau Oražm.......spokite vsi ....
1
0
baltazar
12.8.2019, 07:53
Ni lepo da kdor koli govori proti komu (NITI JAZ) Vseno pa bom napisal kar sem ze pred leti --rožman ni in nikoli ne bo posebno dober trener , ,,, DOMŽALE bi bolje naredile da so postavili DONCICA LP
1
0
bonzo
12.8.2019, 08:07
z nekom ki vam lahko pomaga odvzet točke mariboru morte bit bolj prijazni.sezona je dolga nihče prav nihče pa na tem svetu nikoli večno ne zmaguje.
0
0
trmast
12.8.2019, 08:39
Mrtvega leva vsak upa brcat! Domžale plačujejo davek tistemu kar uči celo vera: v zmagi bodi ponižen.....Tega je malo zmanjkalo, ker je trener postal "guru" in nič več trener - to pa je za vsak klub opozorilo, kakšen ego kdo ima. Jasno pa je, da je to okolje kjer ne morejo na vrh in zato so frustracije pač dane same po sebi. Zakaj ne vztrajajo pri modelu, ki so ga že vplejali - ne vem. Tržnica je past za take klube, ker imajo premalo denarja za najboljše in preveč za odpadke, ki končajo v Triglavu, Krškem ipd. In ko zvem, da bivši direktor zdaj tekme komentira in zraven še igralce prodaja, mi je slabo: slovenski nogomet je ujetnik odnosov, ki niso zdravi. Škoda bi bilo Domžal, da temu sledijo.....
0
1
mitja61
12.8.2019, 08:59
Čestitke za 1. zmago, kljub temu da smo trepetali ,ker DK ni znal tekme speljati mirno do konca.Bilo bi pričakovano ,da bo pri 4:0 zamenjal kartoniranega in izmučenega Duka z Juretom. No tokrat se mu je vseeno izšlo...Lotra spet ( in tokrat tudi večina ostalih ) pustil dušo na igrišču, vsaka čast!Da ne bom vedno grajal, tokrat razen nijans tudi DŠ na beku odigral solidno! Me pa zanima kako se bi razpletlo v Domžalah ob nadaljnih slabih rezultatih z Simonom, glede na to da ima kot edini trener v SLO 1. ligi baje pogodbo za nedoločen čas!?
0
0

5

Sanjska serija Kloppovega Liverpoola

Loko
25.8.2019, 16:12
Z Brendo ni bilo prihodnosti, z Kloppom je svetla.

25.8.2019, 17:40
Luzerčki ja 2 krat vam osvoji muri naslov v angliji, 1krat anceloti in 1krat conte pa mislite da ste veliki klub ze.Valjam se po tleh