19.10.2019, ob 18:45 | Štadion: Arena Z'dežele | Sodnik: David Šmajc
Luka Kerin 71' 2 : 1
Rezultati 14. kroga

Kriza še kar traja: Še en neuspeh Domžal, tokrat v Celju

Uredništvo 19. oktober 2019 2 Komentiraj
V Domžalah bodo morali resno razmisliti o tem, kaj počnejo narobe, kajti številni prihodi, tudi tujcev, pa menjava trenerja, niso obrodili sadov. Poraz v Celju.
Celje je dobilo še drugo srečanje z Domžalami to sezono. Gostje se še vedno iščejo. Danes so tekmo začeli previdno, tako kot tudi domačini, v 21. minuti pa so gostje povedli. Mujan je podal, Slobodan Vuk, ki se je izognil ofsajd zanki, pa je zadel. Arnel Jakupović, tokrat v prvi enajsterici, je bil nekaj minut pozneje v akciji za drugi gol Domžal, vendar mu ni uspelo. So pa zato zadeli domačini, po prekršku Vujadinovića je enajstmetrovko realiziral Mitja Lotrič

Novi branilec Domžal se je v drugem polčasu želel odkupiti, a z glavo ni uspel premagati Rozmana. V 69. minuti je bil nevaren tudi Vuk, mu drugega gola ni uspelo doseči. Kazen je sledila. Celjani so preko Luke Kerina, bivšega igralca Krškega, prišli do vodstva. Kerin je v mrežo pospravil odbito žogo po strelu Vizingerja. Po en strel na vsaki strani do konca tekma ni spremenil ničesar, ostalo je pri izidu 2:1.