26.7.2019, ob 19:00 | Štadion: Arena Z'dežele | Gledalcev: 300 | Sodnik: Slavko Vinčić
Celje 0:0 Aluminij
Rezultati 3. kroga

Delitev točk v Celju

Uredništvo 27. julij 2019 2 Komentiraj
Nogometaši Celja po treh krogih ostajajo brez zmage. Na domačem terenu so se pomerili z Aluminijem, ki ima po treh odigranih krogih kar sedem točk in je neporažen.

Celjani so zapravili še eno priložnost za prvo zmago v sezoni. Ekipa trenerja Dušana Kosića je sicer želela vzpostaviti pobudo že v prvem polčasu, a so bili vendarle gostje iz Kidričevega bližje golu. Že v drugi minuti je bil sam pred Jurharjem Štor, a je celjski vratar rešil svoj gol z dobro intervencijo. Brez Daria Vizingerja v konici napada je bilo Celje nekonkretno in pretežno nenevarno.

Gostje iz Kidričevega so uvideli, da se splača pritisniti. To so tudi storili sredi drugega polčasa. Celjane je reševal Jurhar, posebej v 62. minuti, ko je dobro posredoval ob prostem strelu Horvata. Zaustavil je tudi strel Leka. Tik pred koncem pa vendarle tudi napadalna akcija gostiteljev z zaključkom, z glavo je meril Stojinović, vendar mimo gola.