2.8.2019, ob 19:00 | Štadion: Štadion Z'dežele | Gledalcev: 400 | Sodnik: Dragoslav Perić

Uredništvo 2. avgust 2019 1 Komentiraj
Nogometaši Celja so si v dvoboju z novincem v ligi Bravom obetali več, a morajo biti z osvojeno točko glede na zaostanek za dva gola kar zadovoljni.
Domače moštvo še čaka na prvo zmago to sezono. Dušan Kosić je očitno svojim igralcem naročil napad od prve minute. Najbolj aktiven oziroma nevaren je bil Dario Vizinger. Nogometaši Brava pa so hitro pokazali zobe. Že v 16. minuti so povedli, Belokranjec iz Maribora Aljoša Matko je dosegel svoj tretji gol to sezono. Na odmor so gostje, ki so v prejšnjem krogu premagali Sežano, skorajda odšli z dvema goloma prednosti. Križan je v 40. minuti kronal protinapad. Toda Celjani so se vrnili ob zaključku polčasa, po zaslugi enajstmetrovke, ki jo je realiziral Mitja Lotrič

Gostujoči vratar Gril je po le nekaj minutah drugega polčasa klonil drugič danes. Znova je bil na delu Prekmurec Lotrič, ki je zabil lep gol. Vizinger je nato v nadaljevanju ogrožal gol Brava in iskal izid 3:2, neuspešno. Bravo se je nato osredotočil na obrambo remija in v svoji nameri uspel, Celjani namreč niso bili več nevarni.