11.9.2021, ob 17:00 | Štadion: Arena Z'dežele | Sodnik: Rade Obrenović
8. krog - vsi rezultati

Celjani so obrnili proti Domžalam in se izstrelili par mest višje, končno je spet zadel Medved

Uredništvo 11. september 2021 0 Komentiraj
Žan Medved je danes zadel za Celje. (foto: pigac.si)
Celjani so začeli nabirati točke, proti Domžalam pa so danes dokazali tudi, da se znajo pobrati in vrniti po zaostanku. Z golom z razdalje je navdušil Ivan Božić.
V Celju lažje dihajo. Tudi po reprezentančnem premoru ostajajo na zmagovalni poti, potem ko so sezono začeli slabše od pričakovanj. Danes je Celjanom voda že tekla v grlo, saj do Domžale na tekmi osmega kroga povedle. Strelec vodilnega gola je bil v 10. minuti Slobodan Vuk. Celjani, ki so v nadaljevanju "oživeli", vendar niso bili dovolj nevarni, so izenačili še zadnji trenutek. V 44. minuti je močan in natančno odmerjen strel sprožil Ivan Božić in premagal Mulalića.

Ob tem dodajmo, da sta v prvem delu igre zadela tudi Medved, celo dvakrat, in tudi Božić, a vedno iz prepovedanega položaja.

V drugem polčasu je Medved zabil še tretjič iz prepovedanega položaja. A to bivšemu mlademu reprezentantu ni odvzelo zanosa. Dosegel je gol za 2:1 in to izjemno pomembnega! Mulalić je v nadaljevanju še visel. Gostje so preko novinca Georgijevića imeli situacijo za 2:2, vendar je Srb ni znal izkoristiti. Kazen je sledila v 89. minuti, ko je Brecl zadel za končnih 3:1.