27.9.2020, ob 15:45 | Štadion: Arena Z'dežele | Sodnik: Slavko Vinčić
Nino Pungaršek 75' 2 : 0
Rezultati 5. kroga

Celjani so končno zaustavili negativen niz, padel je Bravo

Uredništvo 27. september 2020 0 Komentiraj
Celjani so po izpadu iz Evrope vendarle dosegli tudi zmago v domačem prvenstvu. Arena Z'dežele je dočakal zmago proti Bravu.
Forma Celja to sezono je bila zaskrbljujoča, tako da je tekma z Bravom prišla v pravem oziroma skrajnem trenutku. Že po 19 minutah so varovanci trenerja Dušana Kosića vodili. V vodstvo jih je popeljal novinec v ekipi s svojim prvencem Mićo Kuzmanović. Gostje so se "oglasili" precej pozno, le nekaj minut pred iztekom prvega polčasa, poizkusil je Mustafa Nukić, a se Rozman ni dal, podobno v 45. minuti, ko je Kidrič streljal z glavo.

Bravo je kmalu po povratku na igrišče poizkušal preko branilca Drkušića. Rozman je ostal nepremagan tudi po udarcu Nukića in pozneje še Trontlja. Celjani so iskali drugi gol, ki bi jih razbremenil in močno približal zmagi. Po nekaj neuspešnih poizkusih so ga dočakali v 76. minuti, ko je Nino Pungaršek z volejem lepo zadel za 2:0. Po tem golu se Ljubljančani niso več pobrali, Celjani pa se veselijo prve prvenstvene zmage v novi sezoni.

0

2

La Liga: Atletico je zakockal zmago na Madrilenu, zapravljal je priložnosti, kaznoval ga je Benzema

mickej
7.3.2021, 22:51
Res je jabar. Zidane ne samo da ni imel nič pri ligi prvakov, pravzaprav ni imel nič pri vseh osvojenih lovorikah, odkar vodi Real. Sploh ne vem, zakaj ga imajo. V bistvu sploh ne vem zakaj imajo trenerja. Btw, zakaj je treba hejtat in zlivat gnoj pod vsakim člankom o Realu? Tak fejst ti gredo na živce? Tak je hudo? Da za varnim zavetjem monitorja pišeš vsakič, ampak res vsakič neumnosti par exellence? Saj bo Barca sigurno osvojila kaj. Še letos. Brez skrbi.

4

Rangers je prvak, za piko na i še drzna letalska provokacija za poraženega rivala

UNHOLY CULT
7.3.2021, 22:43
ne vem zakaj nogomania toliko napihuje to bedno škotsko ligo zdaj,slučajno zaradi gerarrda?

7

Serie A: Milan slavil na težkem gostovanju in zadržal drugo mesto

Magikarp
7.3.2021, 22:25
Koga kurac briga prvo mesto. Milan igra z rezervam že od decembra, sej so igralci stalno in and out

30

Premier League: Guardiola je padel, Manchester United je slavil na Etihadu!

makimaki11
7.3.2021, 21:35
Hvala bogu si končno uvidel. Sploh ne vem sicer kdo je ta CDM, ki bi ga United potreboval. Tuki je itak dovolj neznank. Ali bo Pogba podpisal ali ne? Bo VDB sploh ostal ali ne...ob teh dveh...bo united nujno potreboval dva igralca. Jst sem sicer takoj za Ricea. Rice je gonilo west hama, res noro trd igralec na žogi. Sam žal predrag. Nekega zapravljanja ne bo, tako da morda United išče okrepitve v akademiji.

Od Curtisa Jonesa bomo še veliko videli. Potencial je izjemen. Veliko sva se pogovarjala zadnje čase. Želel sem mu dopovedati, da mora biti še bolj prisoten na odločilnih mestih, ker je z žogo v nogah zelo dober. Ima zelo dobro kontrolo nad potekom tekme, dobro drži žogo. Res je dober. Ampak tako kakovosten igralec mora priti v situacije za zaključek. ...več
Jurgen Klopp
Raje kot da rečem, da nogometni igri kaj vzame, bi rekel, da dodaja adrenalin. Če se preverja situacijo, čakate, da vidite, kako bo. VAR pa igri daje poštenost. Igra je bolj čista, sodniki sprejemajo prave odločitve. Morda nekaterim vzame nekaj veselja, a ga zato da drugim, ko je odločitev spremenjena. Veselje ob zmagi pa je še vedno prisotno. Tako da ne bom govoril negativno o sistemu VAR. Pravica je vse. ...več