4.5.2021, ob 15:00 | Štadion: ŽAK | Sodnik: Roberto Ponis
Martin Kramarič 81' 2 : 0
32. krog - vsi rezultati

Celjani so hitro pokvarili vtis, poraženi zapuščajo Ljubljano

Uredništvo 4. maj 2021 0 Komentiraj
Zmaga proti Mariboru je že pozabljena, nova/stara realnost Celja je poraz, tokrat v gosteh pri Bravu.
Dolgo, kar osem tekem, je Bravo čakal na zmago. Danes jo je po dolgi suši le dočakal, in to doma, proti Celju. Začelo se je zadržano z domače strani. Bravo je branil svoj gol, v napadu pa bil praktično nenevaren. Stojinović pa je na drugi strani v tretji minuti zadel prečko. Še lepšo priložnost pa je imel v 27. minuti Dangubić, ki je izvajal enajstmetrovko, toda slabo je streljal, Igor Vekić je njegov poizkus zaustavil.

Prvi polčas se je končal z rezultatom 0:0, Celjani pa so bili tisti, ki so lahko marsikaj obžalovali.

Bravo je preživel prvi polčas, v drugem pa zgrabil, kar se mu je ponudilo. Mitja Križan je Ljubljančane popeljal v vodstvo po podaji Trontlja. Celjani odgovora niso imeli, so pa dobili še en gol. V 81. minuti je za končnih 2:0 zadel Martin Kramarič. Bravo je bil še nevaren, a mreža se ni več tresla.