URADNO: Adam Gnezda Čerin je za 700 tisoč evrov okrepil klub, ki še nikoli ni imel Slovenca

2.7.2022
Slovenski reprezentant Adam Gnezda Čerin je zdaj tudi uradno postal član enega največjih grških klubov Panathinaikosa iz Aten.
0

Amerika slavi noro dvojno obrambo 'Jazzyja' Ivačiča, ki preživlja najboljše trenutke v ligi MLS

30.6.2022
Navijači Portland Timbers so navdušeni nad slovenskim vratarjem Aljažem Ivačičem, ki je bil najbolj zaslužen za zmago Portlanda proti Houston Dynamu. Se obeta tudi klic v izbrano vrsto?
0

Viking si obeta dober zaslužek, za Davida Brekala vlada zanimanje v dveh močnih ligah

14.6.2022
David Brekalo se bo na Norveškem očitno zadržal le eno leto.
0

Srbi trdijo: V Ljubljani smo bili oropani, sodnik je podlegel pritisku, ker je bil na tekmi Čeferin

14.6.2022
Srbi so povprašali strokovnjaka za sojenje za mnenje o sojenju italijanskega sodnika Maurizia Marianija.
2

Prestižna zmaga Ačimovićeve mlade reprezentance, padla je Anglija!

14.6.2022
Mlada slovenska reprezentanca je kvalifikacije za Euro U21 zaključila s prestižno zmago v angleškem Huddersfieldu.
5

Odziv NZS: Namigovanja o menjavi Matjaža Keka niso imela nikakršne podlage

13.6.2022
Predsednik Nogometne zveze Slovenije Radenko Mijatović je podal izjavo na ponavljajoče se špekulacije, da bi Matjaž Kek po koncu junijskega cikla v ligi narodov lahko zapustil klop izbrane vrste.
3

Kurtić se je javil Srbom: Nisem žalil vaših navijačev, poslal sem sporočilo časopisu, ki piše, da nimamo jajc!

13.6.2022
Jasmin Kurtić je zdaj potrdil, da res ni provociral srbskih navijačev, temveč novinarsko tribuno.
16

Po navijaškem debaklu v Stožicah so se oglasili Green Dragons: Sramota s strani NZS, ki uničuje slovenski nogomet!

13.6.2022
Navijaška skupina Green Dragons je izrazila svoje mnenje glede navijaške "scene" na včerajšnji tekmi v Stožicah.
1

V Srbiji si Kurtićevo gesto napačno razlagajo: Provokativno se je 'izrazil' proti novinarski tribuni

13.6.2022
Srbski mediji si napačno razlagajo provokacijo Jasmina Kurtića. Slovenski reprezentant se je provokativno obrnil proti novinarski tribune, ne proti srbskim navijačem.
5

Jasmin Kurtić je imel po koncu tekme nazorno sporočilo

13.6.2022
Jasmin Kurtić je po koncu včerajšnje tekme čustveno reagiral. Njegova reakcija ni bila primerna, vsekakor pa v Srbiji glede nje mediji že močno pretiravajo.
0

Stojković: Ni bilo govora o podcenjevanju, Slovenija lahko povzroči težave kateri koli ekipi

13.6.2022
Srbski selektor Dragan Stojković je v prvem polčasu videl 'idealno' predstavo svojihv varovancev in nemočne Slovence, v nadaljevanju je bil tudi on impresioniran nad povratkom slovenske ekipe.
3

Cesar po junaškem drugem polčasu Slovenije: Ni dobro, da so navijači na domači tekmi na strani nasprotnika

13.6.2022
Boštjan Cesar je zadovoljen s tem, kar je Slovenija pokazala in odigrala v drugem polčasu tekme s Srbijo.
7

Slovenija ni dovolila srbske zabave v Stožicah, Šeško se je prvič izkazal na veliki tekmi

12.6.2022
Slovenska reprezentanca je uspela povezati dve dobri tekmi! Srbija je v Stožicah stisnila vodila z 2:0, toda Slovenija je z zelo dobrim drugim polčasom iztržila remi!
6

Po dolgem času: Stožice so skorajda razprodane, srbski navijači bodo prisotni v velikem številu

12.6.2022
Samo še nekaj vstopnic je preostalo, Stožice so tik pred tem, da bodo razprodane. To se ni zgodilo že zelo dolgo. Razlog pa je veliko zanimanje srbskih navijačev.
1

Boštjan Cesar za nocoj obljublja več igre Slovenije v napadu

12.6.2022
Slovenija bo nocoj odigrala še zadnjo od štirih tekem v ligi narodov ta mesec. Znova se bo pomerila s Srbijo, ki je tekmo v Beogradu prepričljivo dobila.