
Amine Harit je bil septembra izbran za najboljšega igralca Bundeslige. (foto: uradna spletna stran kluba)
V nemški Bundesligi so izbrali najboljšega igralca meseca v septembru, v družbi številnih nominirancev iz Bayerna pa je priznanje prejel mladi biser Schalkeja.
Maročanom se lahko smeji ob silnem potencialu, ki ga predstavljata dva v Evropi rojena nogometaša, ki sta se odločila zaigrati za domovino svojih staršev.
Hakim Ziyech že več let navdušuje v majici
Ajaxa, v Nemčiji pa se zelo obetavno razvija kariera v Franciji rojenega ofenzivnega vezista Schalkeja
Amineja Harita, ki je bil septembra izbran za
najboljšega igralca nemškega prvenstva.
Komaj 22-letni Harit je v septembru na svoj račun vpisal štiri zadetke in dve asistenci, nagrado pa je osvojil v zelo močni konkurenci, saj so bili nominirani še
Robert Lewandowski,
Joshua Kimmich in
Philippe Coutinho iz Bayerna,
Stefan Lainer iz Monchengladbacha in
Christian Gunter iz Freiburga.