
FK Auda (foto: Uradni facebook profil kluba)
Latvijska Auda je še v drugo premagala Cliftonville in se uvrstila v tretji krog kvalifikacij za uvrstitev v konferenčno ligo.
Latvijski klubi si kot uspeh štejejo že vsako zmago v evropskih pokalih, prava redkost pa je, če kateri klub iz te države preskoči kar dva nasprotnika zapovrstjo.
To je uspelo Audi, ki jo trenutno zelo uspešno vodi nekdanji trener Olimpije in Kopra Zoran Zeljković, ki je po težavnem začetku danes s svojo ekipo slavil že sedmo zmago zapovrstjo.
Po zmagi v Belfastu je Auda tudi na povratni tekmi z 2:0 premagala severnoirski Cliftonville in se tako uvrstila v tretji krog kvalifikacij. To še ne pomeni, da bo evropske poti Zeljkovićeve ekipe konec, saj je Audi žreb namenil Drito iz Kosova, ki je upoštevajoč trenutno formo Aude povsem premagljiv nasprotnik.