25.8.2019, ob 18:00 | Štadion: Ob jezeru | Sodnik: Slavko Vinčić
2 : 2 81' Predrag Sikimić
Rezultati 7. kroga

Žilnikov Rudar ni zmogel niti Sežane, Sikimić nadaljuje s strelsko formo

Uredništvo 25. avgust 2019 2 Komentiraj
Na kakšen viden učinek trenerske menjave v Velenju še čakamo, Rudar namreč ostaja brez zmage tudi po dvoboju s Sežano. Veteran Predrag Sikimić je resna konkurenca v boju za prvega strelca lige.
V Velenju še naprej čakajo na kakšno zmago, pomagala ni niti nenavadna trenerska zamenjava. Danes so imeli pri Rudarju lepo priložnost, saj so igrali z novincem v ligi. Domačini so tekmo bolje začeli, tudi prvi zapretili, a so gostje iz Sežane "vrnili" preko nevarnega Sikimića. Nato pa je padel gol, dosegel ga je Borna Petrović in Rudar popeljal v vodstvo. Primorci se niso dali, po nekaj neuspešnih poizkusih so izenačili v 40. minuti, zadel je prav omenjeni Predrag Sikimić

Velenjčani so v drugem polčasu napadali vodstvo, do njega pa prišli po zaslugi Rijada Kobiljarja. Varovanci Janeza Žilnika pa niso uspeli zadržati prednosti, čeprav so imeli priložnosti in je Krefl zadel celo vratnico, gostje so uspeli izenačiti. V 81. minuti je za končnih 2:2 zadel Sikimić.
loading...

2
alfonso
26.8.2019, 08:50
Točka je in samo to šteje. Tisti ki pač vodijo Rudar nimajo nič pojma o nogometu, če se vrnemo nekoliko dlje nazaj, prpelejo za trenerja Pušnika. Grozno dejanje, ima lastne interese, povrhu hoče bit še športni direktor. Joj kdo je pripeljal Petrovića??? Seveda ga razumemo??? Kader ??? Za sodelavca se postavi Braco???, Ki roko na srce je vredu fant in to je to, kasnejše imenovanje je zanj preveč, lahko je pomočnik in nič več. Malo boljši rezultat je čisto normalen pojav, da po Pušnikovem maltretiranju zaužijejo nekoliko zraka. Sledi menjava po notranjih trenjih in popolno čiščenje! Toda kdo je uspel nastavit Žilnika kateri ima svoj klubek in se vedno poriva na vse strani. Veliko preskromen tako in drugače.

19.9.2019, 10:59
lol nice try........................potepuški psi lajajo karavana gre dalje.

1

Komu je bila namenjena gesta Cristiana Ronalda?

124421
19.9.2019, 11:14
Še ena tema za izlive kameleona, visce in ostalih genijev:))))))

2

Nova dolgoročna pogodba za branilca Rdečih vragov

RyanGiggs#1
19.9.2019, 11:30
LB je v kur*u, Shaw je super ampak steklen, Young pa...no pač Young je Young, treba ga je nagnat v penzijo ali prodat. V glavnem končno je obramba porihtana, napad je dober samo Martial se mora vrniti in se zbuditi. sredina, sredina pa je katastrofa, samo Matiča imamo, Pogbaja pa sem itak že odpisal.

Odstop? Ponudil sem ga in z moje strani tam zaključil. Je pa to šport. Ker imam svoje šefe. ...več
Darko Milanič o odstopu
Najboljši vratar na svetu? To je vprašanje za milijon dolarjev. Če bi se moral odločiti danes, bi izbral Jana Oblaka ...več
Iker Casillas
Ko pomislite, kdo bi lahko konkuriral za naziv najboljšega na svetu, pomislite na Neymarja, Mbappeja, Salaha. Ampak trenutno je Raheem Sterling pred njimi. Vedno je bil dober igralec, nevaren, pod vodstvom Pepa Guardiole pa lahko postane najboljši na svetu. Še vedno je mlad, rezultati dela s Pepom se vidijo, nekaj stvari pa mora še popraviti. Lahko postane najboljši na svetu. ...več