SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Zaušnica Sloveniji: Arjana Malića so nam speljali Bosanci, Malić zdaj kot igralec Sturma postaja članski reprezentant BiH

Uredništvo 17. marec 2025 6 Komentiraj
Arjan Malić (foto: Posnetek zaslona)
Arjan Malić je ekspresno hitro napredoval iz mladinskega v članskega reprezentanta Bosne in Hercegovine.

Oktobra lani je Slovenija izgubila nogometaša, ki je bil rojen v Sloveniji, nogometno pa je odrasel v Avstriji (v Riedu). Arjan Malić je kot nogometaš graškega Sturma sprejel odločitev, da bo na reprezentančni ravni zastopal domovino svojih staršev - Bosno in Hercegovino

Malić je v selekciji U19 igral za Slovenijo, nato pa se lansko leto odločil za Bosno in Hercegovino. Vmes je postal igralec Sturma, igral za prvo in drugo ekipo, priložnost pa je dobil tudi v ligi prvakov

Ta teden pa bo storil še korak dlje. Selektor BiH Sergej Barbarez ga bo priključil članski reprezentanci BiH! 

Ob tem dodajmo, da bo Malić morda že kmalu igral proti Sloveniji. V mesecu juniju bosta Slovenija in BiH namreč odigrali prijateljsko tekmo. 

KOMENTARJI

6
fredperry
17.3.2025, 15:18
Ne morejo nam speljati nekoga ki se nima za nekoga od nas, to je pač mali bosanec potomec bosanskih rezervnih nacionalistov ki se jim ne zdi vredno živeti v Bosni imajo se pa za strašne bosance, kaj imajo takšni ljudje sploh z nami ? Bi pa mogel biti pogoj, če izbereš drugo državo, izgubiš državljanstvo .
Odgovori Prijavi komentar
1
0
DiBi
17.3.2025, 15:29
Madonca to pa res ne vem, če bo Slovenija preživela, da ta bosanađeros ne bo igral za reprezentanco. Brez njega smo mrzli.
Odgovori Prijavi komentar
2
0
brihtnaglavca
18.3.2025, 08:56
Ze res, da se ne gre za "veliko" ime. Pa vendar vsak igralec steje! Vsak se ima potencial razviti v vrhunskega igralca, zato ni prav, da UEFA tako ohlapno in brez konkretnih pravil. Za moje pojme bi moralo ostati tako, da kjer kot otrok naredi prve nogometne korake, igra za mlajse reprezentace tisti zasluzijo tudi, da igra za clansko! Vem, da je igralcu v interesu, da igra vec, ampak sam vem kako tezko je delo z mlajsimi kadri, izbrusen "dragulj" pa ti potem speljejo drugi zaradi starsevskih! korenin...
Odgovori Prijavi komentar
0
0
UNHOLY CULT
18.3.2025, 11:17
Zdaj bo konec sveta za slovensko reprezentanco, zaradi enega bosanca?
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Prosinecki
18.3.2025, 11:21
se strinjam, da so takšni igralci brezvezni... kaj smo imeli na primer od Kampla? nikoi z glavo in srcem 100% pri stvari. tak igralec samo slabo voljo v ekipo vnaša.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
loty1825
18.3.2025, 15:48 (popravljeno 18.3.2025, 15:48)
- Odgovor na komentar osebe brihtnaglavca Poglej komentar
Saj ne, da nimaš prav in tudi vsak igralec se strinjam, da je škoda da se ga izgubi, sploh pri nas ko imamo majhne bazen nogometašev. In tudi res ni pošteno, da neka država vlaga v nekoga, druga ga lahko pa brez vložka spelje. Ampak pravila v nogometu glede izbire reprezentance so dosti strožja, kot v kateremkoli drugem športu. Tako da težko rečemo, da so ohlapna. In ta fant je nogometno zrastel v Avstriji, nima on veze s slovenskim nogometom, razen tega da se je pri nas rodil. Ne bi bilo prav da se takšnega igralca, ki ne čuti nobene vezi s Slovenijo sili igrat za reprezentanco, kjer ne bi igral s srcem.
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

Tuchel v skrbeh pred mundialom: 'Igrali smo nekakšen prosti slog in tega jaz ne zagovarjam'

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:49
tak bogi si, da drobtine išeš po tleh, španci majo v zadnjih 15 letih od 30 finalov, 29 zmag, torej 29 lovorik. 3x evropski prvaki z reprezentanco, 1x sp. Koliko lovorik ima anglija, ter koliko lovorik imajo njihovi klubi brez španskih trenerjev. Odgovor je takšen kot si ti, totalna nula

5

Slovenija ni izkoristila hrvaških daril! Poraz je prišel v sodnikovem podaljšku

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:47
to najbolj velja za anglijo

4

Postava Slovenije proti Hrvaški: Selektor Cesar po Cipru zamenjal polovico enajsterice

fredperry
7.6.2026, 23:08
Mota sam sebe, ko bi moral s svojim klubom v prvo ligo so ga posodili nazaj v drugo ligo ;) . Veliko prometa, malo učinka od njega . Haha Špuki, porivać babic je dal gol, zdaj si jih boste drkali v LJ, končno ste spet pomembni s svojim jebačem babic . Uživajte, naslednjih 10 tekem spet ne boste dočakali gola od njega, samo babice bo porival to mu gre najboljše od rok, nog, no tiča.

1

Polčas v Varaždinu: Slovenija še brez prave priložnosti, toda Hrvaška je nevtralizirana

zadane
7.6.2026, 21:51
Slovenija brez priložnosti? Lovrič v vratnico s pomočjo Livakovića s par metrov in Vipotnik sam pred Livakovičem, ki je s težavo branil? Za moje pojme je edina prava priložnost Hrvaške Budimir v Oblaka z bližine z glavo, tako da...

Poudarjeno

Odhajam z občutkom, da sem dal vse od sebe – v državi, kjer prej še nisem deloval, brez družine in z mnogimi nočmi, preživetimi v klubskih prostorih ob razmišljanju in iskanju rešitev, kako zmagati. Zato odhajam s pomirjeno vestjo, a hkrati žalosten, saj vem, da ste izkoristili le 20 % Albertove moči. ...več
Albert Riera o Eintrachtu
Povratek v Evropo? Nekoč si tega seveda želim. Bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost. Igram v velikem klubu, moj fokus je tukaj, zato se s prihodnostjo ne obremenjujem. ...več
Marcel Ratnik
Pogovarjal sem se, ne le s Celjem, tudi z drugimi klubim. To je bil le pogovor, spoznali smo se in izmenjali mnenja. Govorilo in pisalo se je o financah in Celju, verjemite mi, to je zadnja stvar. Tudi ne zdi se mi logično, da bi se zapletlo pri tej točki, saj poznate Celje in veste, s kakšnim proračunom razpolaga klub. Če bom začutil, da je stvar prava zame, da je klub organiziran, da je športni direktor pravi, potem denar zame ne bo nikoli problem. ...več
Mišo Brečko

Anketa

Bo Acun Ilicali prodal NK Maribor?
Vseh glasov: 866
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.