Serie A

Zaslužili smo si še več

Anže Zajič 31. oktober 2012 11 Komentiraj
Trener italijanskega prvoligaša AC Milana Massimiliano Allegri je vesel, ker se je njegovim varovancem uspelo pobrati po dveh zadetkih zaostanka na tekmi proti Palermu.
AC Milan je morda celo prvič v sezoni pokazal prav obraz. Po sicer skromnem prvem polčasu proti Palermu in zaostanku najprej z 0:1, nato pa na začetku drugega dela še z 0:2, so Rossoneri uprizorili pravo ofenzivo proti golu Sicilijancev in si na štadionu Renzo Barbera z dvema zadetkoma v zadnjih 20 minutah priigrali točko. Točko, ki sicer glede položaja na lestvici ne spremeni veliko, v psihološkem smislu pa bo zagotovo AC Milanu dala novega zagona.

"To je bilo prvič v tej sezoni, da smo se uspeli pobrati po zaostanku in priti do ugodnega rezultata," se strinja trener AC Milana Massimiliano Allegri in dodaja: "V drugem polčasu smo si priigrali toliko dobrih priložnosti, škoda le, da smo jih veliko zapravili z napačnimi podajami. V prvem polčasu smo igrali slabo, po premoru pa dobro reagirali in si zaslužili remi. Še več, ni manjkalo veliko in celo zmagali bi lahko. To ne bi bilo nepravično."

11
NKMB1960
31.10.2012, 11:00
To je realno stanje, igra in rezultati kažejo na to, ekipa je na nivoju evropske lige, vprašanje je, če bo uspelo splezati do tistih mest. Žal, a tako je!
0
0
chedo
31.10.2012, 12:10
Ta Allegri je že brezvezen z skoraj istimi komentarji po vsaki tekmi. Še remi ni ravno zaslužen (nepiskan penal po prekršku Šiškebaba in potem še Yepesa v prvem počasu), ta bi pa kr zmago mel.
0
0
Pekinezer
31.10.2012, 13:35
Torinski ščurki pa še kr smetijo kjer jim ni mesto. Jebiga ni Abate Lihštajner da bi mu spregledu roko
0
0
JuventinoKrasic
31.10.2012, 14:45
berlusconi gre v zapor.... vprašanje kaj je s tem denarjem naredil.. ;)
0
0
31.10.2012, 16:13
Ugoden rezultat je v tej situaciji v kateri je milan sedaj, samo en in to je zmaga... Milsim zakaj k*u*rca je sploh prišlo do 0-2.Tega nebi smelo bit on pa o ugodnih rezultatih..
0
0
boyaninho
31.10.2012, 16:31
če se mene vpraša tisto sploh ni bila roka in sodnik res ne bi smel piskat na 11-m.vem da boste napisal da pišem zato ker sem navijač milana ampak tisto res ni bila roka čeprav ga je žoga zadela v roko prej je bila streljana kot pa da bi zanalašč postavil roko.
0
0
DonMakaron
31.10.2012, 16:41
boyaninho tisto je bila cista roka, res da je ni namerno ampak je NI imel ob telesu in roka je preprecila podajo do napadalca, tako da cisti penal.
0
0
PER VEDERE SEGNARE KAKA'
31.10.2012, 16:48
ajde milan gremo!!! še mau zdržte, pol nam bodo pa arabci dal dnar! drug let jim bomo pa jebal mater, če bomo seveda ostal v serieA:(((
0
0
mrga64
31.10.2012, 17:29
ti si zaslužiš samo odpoved. Bogo je to vodstvo, ki nima za odpravnino za Allegrija al pa o nogometu nimajo kanček pojma. To kar dela Allegri z Milanom je za bruhat in to že dela tretje leto. Samo je bilo majn opazno z Ibro, ki je bil vodja, organizator in "trener". Proti palermu je dal v sredino Abateja, Flaminija, Montoliva, Nocerina, Constanta. 3-5-2 s tem da je edini ki zna podajat Montoliivo bil zadnji vezni. Ja kako za vraga boš organiziral napad z temi hlodi? Abate , Flamini in Nocerino niso za nikamor kaj šele za prvo enajsterico. Dejong, Emanuelson, Bojan, Muntari pa na klopi :D Na začetku drugega polčasa naredi vse tri zamenjave:D da not Bojana, Emanuelsna, Pazzinija prešalta na 4231 in igra steče. Vsako tekmo druga formacija drugi igralci pa dej no! Milan je sposoben veliko več. Nima nič majn kvalitetnih igralcev kot vodilni v serie a ampak s tem klownom nebo šlo.
0
0
Dinho8O
31.10.2012, 19:09
Jao, allegri, kaj nam delaš. Totalno se je izgubil, nonstop menjava formacije in igralcev v zadnji liniji, ekipa se ne more uigrat... tako pa res ne gre.
0
0

17

Zidane: Govorice o Joseju Mourinhu me motijo

partito
23.10.2019, 19:38
Sprožiš? Isto hibo ima ,kot ti. Neresnice piše ,da je kao zabaven.Toksični navijači ,hkrati pa neumni. Primorski norček? Res ne zmoreš bolje,ali pa vsaj definiraj pomen .. Verjetno te zabava,čeprav zveni neumno... Tudi ti spadaš med "legende" tega portala. SanjaJuveTripleto

9

NK Maribor je posledica "afere driska"

EdUardo24
23.10.2019, 19:47
Nič čudnega..Tradicija se nadaljuje...Že od nekdaj so smradili,nepošteno zmagovali,zastrupljali in se arogantno obnašali..Vse te "vrline" zdaj posedujeta "dominantni" ribič darko in ljubitelj whiskeya zlatko..driskači☝️k

23.10.2019, 20:24
in ja imam rad top seksi guzice :) ženske! sam kaj tebi razlagam ko pa si po nanananaju skakal ko ena opica

V tem primeru ne izključujem ničesar. Star sem skoraj 50 let in nisem sanjač. Pride ali pa ne pride. V Ajaxu sem zadovoljen in srečen, ampak vem, da ga ne bom treniral še naslednjih deset let. ...več
Erik Ten Hag o potencialnem vabilu Bayerna
Vsako nedeljo bi na tekmi amaterjev lahko našel tri takšne, kot je Maguire. ...več
Rafael van der Vaart
Poizkusil bom najti takšno delo, kot ga ima Ole Gunnar Solskjaer. Človek ves čas govori samo o prihodnosti. ...več