SLO | SRB | ENG

Serie A

Zaradi vezi spremenili načrte

Anže Zajič 24. julij 2011 0 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Genoa se je znašla v težavah - Emiliano Viviano v prihodnje ne bo branil njenega gola, saj se je huje poškodoval. Sedaj je prvi favorit za prestop Sebastien Frey.
Pri Genoi so načrtovali, da bo v naslednji sezoni njihov gol branil Emiliano Viviano, toda vratar Interja, ki so ga Nerazzurri letos odkupili od Bologne in ga nameravali takoj poslati na posojo, najverjetneje v Genovo, se je huje poškodoval in vse skupaj je padlo v vodo. 25-letnik si je v soboto na treningu strgal vezi v kolenu, zaradi česar bo moral celo na operacijo, nato pa ga čaka kar polletni počitek.

Pri Genoi, ki je pred kratkim Eduarda poslala nazaj na Portugalsko, kjer je okrepil Benfico, so tako že preusmerili svojo pozornost v drugega vratarja, po poročanju italijanskih medijev naj bi bil to Sebastien Frey. Slednji je bil v načrtih kluba iz obmorskega mesta že pred časom, a tedaj do prestopa ni prišlo, sedaj pa so možnosti za to precej večje. Francozu so namreč pri Fiorentini sporočili, da nanj ne računajo več, saj bosta udarna vratarja v prihodnje Artur Boruc in Neto. Bo torej Frey tisti, ki bo postal novi soigralec Valterja Birse?

Več o:

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Timi Max Elšnik je izvedel, da bo v Crveni zvezdi igral z zvezdnikom! Prihaja igralec, ki bo zaslužil pet milijonov evrov

Kocka_Mraza
19.7.2025, 13:20
arnautovič je zvezdnik od kdaj? ta tip je znan samo zato ker so ga mediji že pred 10 leti označili za novega Ibro

1

Cristiano Ronaldo je zadovoljen, njegov bivši soigralec je novi športni direktor Al Nassra

Kocka_Mraza
19.7.2025, 13:17
cmok cmok, ronald penald ima novega cuzača svojega mini lulčka

2

Bacary Sagna dobro ve, kako je ekipi Liverpoola: 'Psihično te izguba bližnjega povozi, meni je pomagal šele psiholog'

Kocka_Mraza
19.7.2025, 11:07
še dalje mediji molzejo smrt. izguba brata je primerljiva z izgubo sodelavca ki si ga poznal 3 leta? nagnusno

2

Albert Riera po izločitvi Sabaha: 'V Celju smo ustvarili pošast, kdor ne mara trpeti, naj ne prihaja v Celje'

DraganePiksi
19.7.2025, 9:44
Kot navijač Maribora moram priznat, da je prav Riera en izmed glavnih razlogov (poleg nesposobnežev in pijavk, ki smo jih vsa ta leta imeli v klubu), da Maribor žal zadnja leta ni osvojil nič. In prav zato bi si želel, da bi prav on bil naslednji trener Maribora. On je očitno človek, ki živi za nogomet, Maribor je nogometno mesto, preprosto velika škoda bi bila, če ne bi poskusili z njim, dokler je še v naši bližini.

Poudarjeno

Jaz bi Zlato žogo dal Laminu Yamalu. On je vzor mladim danes. Je pa res, da je od januarja naprej Dembele eksplodiral. Lamine pa že dlje dokazuje, da je najboljši. Moj izbor je torej Lamine Yamal. Igra fenomenalno, dokazuje se na vsaki tekmi. Bolj mi je všeč. Dembele je drugi. Liga prvakov zame ni bistvena, nagrado bi moral osvojiti Yamal. ...več
Luis Fernandez
Albert Riera je zelo strokoven. Je pa mlad trener. Strasten. Vsako tekmo gleda strastno, skozi čas pa bo dozorel in bo delal manj napak izven igrišča. Slovenski prostor je lahko vesel, da ga ima. Ocenjujemo primarno znanje, ki ga ima. On si želi zmagovati, napredovati, biti perfekten, to ni lahko v Sloveniji. Včasih reagira pretirano, a bo vse bolj zrel. Treba bi ga bilo čim bolj vključiti v slovenski nogomet. Pokličite naj predava, vključite ga, počutil se bo bolj dobrodošlega. ...več
Zlatko Zahović o Albertu Rieri
Sam sem zagovornik razmišljanja, da more biti tuj nogometaš vsaj dvakrat boljši od domačega nogometaša na določeni poziciji, da ga lahko pripeljemo v klub. ...več
Albert Riera

Anketa

Kdo je bil najboljši igralec slovenske lige v letošnji sezoni?


Vseh glasov: 22302
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.