Žal nam je za drugi gol

Uredništvo 27. julij 2016 0 Komentiraj
Čeprav je bil Ludogorec precej boljši in si pripravil več priložnosti, je Crvena zvezda v Razgradu izvlekla ugoden remi - 2:2. Junak pri srbskih prvakih je bil Aleksandar Katai.

Prvi polčas v Razgradu, kjer sta se sinoči udarila bolgarski prvak Ludogorec in srbski prvak Crvena zvezda, ni obetal prav nič dobrega za srbskega velikana, ki ga s trenerske klopi vodi Miodrag Božović. Bolgari so bili precej boljši v polju, bili so nevarni za gol in tudi povedli. Ko so zabili prvi gol, je v zraku dolgo visel vsaj še eden. A ker ga Ludogorec ni dosegel, je sledila kazen. Aleksandar Katai je na začetku drugega polčasa, v 47. minuti z golom, potem ko je dobro ukrotil žogo, vrgel branilca iz igre in natančno odmeril strel, izid poravnal in Zvezdo vrnil v igro. Čudovit zadetek Kangaja v 66. minuti je Zvezdo celo približal zmagi, toda Bolgari so se uspeli vrniti in tekmo rešiti z izidom 2:2, ki glede na dogajanje na igrišču veliko bolj odgovarja Zvezdašem.

"Nič še ni končano, čeprav se domov vračamo s pozitivnim rezultatom. Pozivam navijače, da prihodnji teden na stadion pridejo v čim večjem številu, njihova podpora je izjemno pomembna. Zavedamo se, da dela še nismo opravili, smo pa veseli, ker smo dosegli dva zadetka. Žal nam je lahko le, da smo prejeli drugi zadetek," je dejal bivši nogometaš grškega velikana Olympiakosa.