Zahović končno debitiral

Uredništvo 3. oktober 2015 1 Komentiraj
Luka Zahović je na Nizozemskem vendarle dočakal svoj debi v Eredivisie. Odigral je drugi polčas ob porazu Heerenveena pri Heraclesu.

Dolgo je čakal, vmes igral za mlado ekipo, včeraj pa je nekdanji napadalec Maribora Luka Zahović le dočakal svoj debi v članski ekipi nizozemskega prvoligaša Heerenveena. Odigral je celoten drugi polčas ob gostovanju Heerenveena pri ekipi Heraclesa. Heerenveen je srečanje na koncu izgubil (0:2).

To je bil že tretji poraz, Heerenveen pa na lestvici Eredivisie po nepopolnem osmem krogu zaseda skromno 12. mesto.