SLO | SRB | ENG

La Liga

Zadnji naj ugasne luč: Valencia se je osramotila tudi proti Valladolidu, celo z igralcem več v polju

Uredništvo 14. december 2024 0 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Kaj še povedati o totalnem razpadu sistema pri kultni Valencii? Španski prvoligaš tone proti drugi ligi, sinoči je izgubil proti glavnemu konkurentu za zadnje mesto.

Valencia je sinoči doživela že deveti ligaški poraz v petnajstih krogih aktualne sezone v La Ligi. Sinoči je igrala proti Real Valladolidu, ki prav tako preživlja klavrno sezono. Netopirji so imeli dobrih 15 minut tudi igralca več v polju, toda domača ekipa je kljub temu prišla do zmage z 1:0. V 20. minuti je edini zadetek na tekmi prispeval Andre.

Poročali smo že, da tako slabo Valencii ni kazalo še nikoli v zgodovini. Nobenih znakov pa ni, da se bo stanje kmalu obrnilo na bolje.

Marsikaj pove že dejstvo, da je Valencia v poletju za nove igralce namenila samo milijon evrov. Lastnik kluba je očitno odločen, da bo porušil vse, kar je klub zgradil. Težko je drugače pojasniti, zakaj se Peter Lim niti ne trudi, da bi peljal uspešno zgodbo.

Veliko raje se spušča v vojne z razočaranimi navijači, ki zdaj že vrsto let trpijo ob slabih rezultatih. Letos pa je, vsaj na tej točki v sezoni, situacije še toliko hujša. Zdi se, da bo Valencia potrebovala čudež, da bi obstala med špansko elito po koncu aktualne sezone. Začeti bo treba januarja in pripeljati okrepitve, ki bodo hitro izboljšale ekipo.

Vprašanje pa je, če se bo to resnično zgodilo. Kot rečeno, Petru Limu je očitno povsem vseeno, če se bo klub v novi sezoni znašel v 2. ligi.
 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Manchester United je objavil video posnetek nove perspektive 'Air Šeška'

Kocka_Mraza
17.3.2026, 9:49
kaki kreteni ste, kar neki nepomemben članek in video HAHA

11

Šeško in Old Trafford imata posebno kemijo: 'Nič ni boljše, kot zabiti gol pred Stratford Endom!'

GaGa1988
16.3.2026, 23:21
Če je to prioriteta naj gre igrat Fifo. Moderni napadalci se redno vključujejo v igro vezne linije in tega Šeško (zaenkrat) ne zmore in to so dejstva. Njega v tem trenutku krasi hitrost in pa da je nekje tam, kjer kao mora biti. Po včerajšnjem golu je imel vsaj ene 4 situacije, kjer se je videl njegov trenutni nogometni IQ. In ne me razumet narobe, tudi jaz mu privoščim, sploh zaradi vseh tistih hejterjev, ki ležijo na kavču in ne naredijo nič iz sebe, ampak roko na srce, Šeško je še daleč od tega, da bi bil in postal garancija za gole in za to bo potrebno garanje in ne sanjarjenje o tem, da je on najboljši igralec po Oblaku. Kot je en zgoraj omenil, Iličič, Zahovič? Me drugim tudi Kampl in pa seveda Jan Oblak. Pozabil si npr. tudi na Katanca in še katerega drugega. Brez pretiravanj v prihodnje prosim in malo več realizma.

1

Josipa Iličića so premagale frustracije, oglejte si, kako je brcnil Juanja Nieta

satan
16.3.2026, 21:16
Premalo ga je vrezal po taci, največjega provokatorja na slovenski nogometni sceni, tako pokvarjenega nogometaša kot je Nieto, nikoli ni bilo na slovenskih nogometnih zelenicah.

Poudarjeno

Kaj sploh še reči? Gibanje ... To je gibanje prave devetke. V prvem polčasu je Bruno poslal žogo naprej, pred gol, Šeško je bil malce iz pozicije. Ni mu bilo treba reči večkrat ... Drugič je šlo. Za to žogo on sploh ni bil prva izbira, potem pa jo je udaril z glavo. Ampak tisto gibanje ... To je prava devetka. To je tisti občutek. ...več
Rio Ferdinand o Benjaminu Šešku
Ne preseneča me, da je Benjamin Šeško spet zadel ključen gol, to Ben pač ima v sebi. Nevaren je v in tudi okrog kazenskega prostora. Dosegel je dva res pomembna gola - enega za zmago in enega za točko. Res sem vesel zanj. ...več
Michael Carrick
Tri leta sem starejši od Lea Messija. Ko je prišel v Barcelono, je bil zelo tih, zadržan, sramežljiv. Že v prvi sezoni so v klubu videli potencial, hitro so ga prestavili med starejše. Pa saj mu ni mogel nihče vzeti žoge! Jasno je bilo, da bo dober, nihče pa ni mogel vedeti, da bo postal to, kar je postal pozneje. Noro! ...več
Federico Bessone

Anketa

Zlatko Zahović od leta 2020 nima več funkcije v slovenskem nogometu. Bi se moralo to spremeniti, če ja, česa naj se loti?

Vseh glasov: 1667
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.