SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Za sokolje oko: Beli dresi na zasneženem igrišču

Uredništvo 16. januar 2021 0 Komentiraj
(foto: //)
Na tekmi prve turške lige med Istanbul Basaksehirjem in Sivassporjem so gostje pokazali, kaj pomeni, če na zasneženem igrišču ekipa igra v beli športni opravi.
V prvi turški ligi je bila ta konec tedna odigrana prvenstvena tekma med Istanbul Basaksehirjem in Sivassporjem, igralce obeh ekip pa je pričakalo zasneženo igrišče, zaradi katerega je bila tekma odigrana v izredno zahtevnih pogojih.

Kot da zasneženo in trdo igrišče ne bi bilo dovolj, so gostje za tekmo izbrali belo športno opremo, kako je to videti  v praksi pa si lahko ogledate na zgornji fotografiji.

Srečanje se je sicer končalo z neodločenim izidom 1:1.

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

To se širi po spletu: Sarajevo v ekstazi po prvem golu Bosne na mundialu - VIDEO

fredperry
13.6.2026, 17:54
Oni budu prvaki i to a veš, alah jih vodi .

4

Sedem veličastnih! To so favoriti za osvojitev svetovnega prvenstva 2026

UNHOLY CULT
13.6.2026, 13:51
Angleži so na vsakem SP in EP med favoriti, domov pa vedno gredo z dolgimi nosovi. Večni luzerji

2

V Mariboru še niso poplačali zaostalih plač iz končane sezone, Feđa Dudić pa je že podpisal pogodbo z novim klubom

fredperry
13.6.2026, 13:39
Vprašajte mene kaj sem govoril ko so Turki prišli v klub, samo skorumpirano budalo lahko da v roke tak klub kot je MB - Turkom, to je isto kot če bi Ciganom dal bakrene žlebe za montažo na svojem vikendu ;) .

1

Tudi to je Amerika! Angleška reprezentanca je ugotovila, da so ji ukradli pripomočke za trening in celo kopačke

fredperry
13.6.2026, 13:37
Oh, morejo biti zares šokirani ko prihajajo z otoka kjer ti čez dan mimogrede kdo na ulici odreže glavo ali pa zabode nož v vrat .

Poudarjeno

Iskreno rečeno, zgodilo se bo, kar se bo. Velikega vpliva na to nimam. Vem, da so govorice zanimive, ampak osredotočen sem na igrišče. Pogodbo imam, v klubu sem že 12 let. Vedno sem spoštoval pogodbo in jo bom tudi v bodoče. Želim si osvajati lovorike, ki jih še nisem. Besedo ima tudi klub. ...več
Jan Oblak o morebitnem prestopu
Pogovarjal sem se, ne le s Celjem, tudi z drugimi klubim. To je bil le pogovor, spoznali smo se in izmenjali mnenja. Govorilo in pisalo se je o financah in Celju, verjemite mi, to je zadnja stvar. Tudi ne zdi se mi logično, da bi se zapletlo pri tej točki, saj poznate Celje in veste, s kakšnim proračunom razpolaga klub. Če bom začutil, da je stvar prava zame, da je klub organiziran, da je športni direktor pravi, potem denar zame ne bo nikoli problem. ...več
Mišo Brečko
Predsednik Maribora je odprl neposredno fronto proti lastniku kluba. Težko razumem, da bi jaz dal 10 milijonov in pustil, da mi nekdo soli pamet. Strokovno morda še, strateško pa zagotovo ne. Ko je bil v klubu Zlatko Zahović, so vsi lepo živeli. Potem so ga 'spakirali', sami pa ostali v klubu. Zdaj so tukaj Turki. ...več
Matjaž Kek

Anketa

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka?





Vseh glasov: 562
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.