Thierry Henry se je s skoraj devetminutnim klečanjem pridružil kampanji #BlackLivesMatter. (foto: /)

0
matisek
10.7.2020, 12:57
- Odgovor na komentar osebe Troll Poglej komentar
Reči mamici, da ti prebere sledeče, ker ti si zgleda nepismen: Trener Montreal Impacta Thierry Henry je na prvi tekmi po povratku lige MLS v času umorjenemu Georgeu Floydu klečal kar osem minut in 46 sekund. Toliko, kolikor je policist Derek Chauvin klečal na vratu umorjenega Floyda.
2
0
Troll
10.7.2020, 18:01
- Odgovor na komentar osebe matisek Poglej komentar
Hvala za ta lep odgovor. Upam, da je tvoja mami zelo ponosna na sebe kako lepo je vzgojila svojega otroka :) ko jo boš videl ji reci "Ful si me lepo vzgojila prasica grda"
0
0
Anarho
10.7.2020, 19:31
Sicer ne vem v kakšnem okolju živiš, ampak to, da imaš pomanjkanje intelekta je sramota, zato se v družbi s tem ne hvali, če ti to še nihče ni uspel razložiti.
1
0

20

Juventus v šoku! Dva gola Ronalda nista bila dovolj, v četrtfinalu je Lyon!

peacemaker1
10.8.2020, 23:18
...verjamem, da ti Interjeve niso ostale v prijetnem spominu...

21

Legenda Bayerna ponižuje Barcelono: Bayern bi moral biti res slab, da bi izpadel

pejo2310
10.8.2020, 23:27
V nemškem prvenstvu imajo konstantno forma sam kot ekipa je imela kikse tko kot Barca jih imela....sam kar se tiče jakost ekipe...gladko Bayern...da bi bilo na 2 tekme pa zadnja v Nemčiji....Bayern 70-30....Barca ima Messija

18

Konec upov za Manchester United: Sancho ostaja in odločitev je dokončna

11.8.2020, 0:06
Saj, verjetno si nisi sam kriv. Oproščeno ti je.

6

Liga Europa: United potreboval podaljške, v polfinalu tudi Inter

DIDI1
11.8.2020, 8:52
to kar je united prikazal sinoči je bilo zopet za en drek!!!apsolutno preveč zgrešenih podaj,prepočasen prehod v napad,v bistvu kot da njim ni jasno,da je treba doseči gol in če ne znaš streljati(pogba!)pojdi v real ali pa v juve.....:)kon koncev,da jih mata malček prebudi tudi pove vse....,očitno se "taglavnim"mudi na dopust...:)

Iker, ti si spektakularen vratar in bil si resnično zahteven nasprotnik. ...več
Lionel Messi
"Pirlo je bil trener že kot igralec. Če bi ga moral definirati z eno besedo, bi dejal, da je inteligenten. ...več