
(foto: Posnetek zaslona)
Na spletu je zaokrožil posnetek Raheema Sterlinga, ki je tik pred aretacijo s svojim Lamborghinijem trčil v zaščitno ograjo.
Raheem Sterling se je znašel v središču resne afere, potem ko ga je angleška policija aretirala zaradi suma vožnje pod vplivom prepovedanih substanc.
Po poročanju britanskih medijev je nekdanji nogometaš Liverpoola, Manchester Cityja, Chelseaja in Arsenala, ki trenutno igra za Feyenoord, z luksuznim Lamborghinijem trčil v zaščitno ograjo na avtocesti M3 v grofiji Hampshire.
Dogodek je še dodatno odmeval zaradi videoposnetka, ki je nastal tik pred nesrečo. Na njem naj bi bilo videti Sterlinga, kako vozi zelo nepredvidljivo in nevarno, pri čemer naj bi večkrat nenadoma menjal vozne pasove.
Eden od očividcev je britanskim medijem opisal dogajanje na cesti.
"Vozil sem po srednjem pasu, ko je črn Lamborghini nenadoma zapeljal predme in me prisilil, da sem zmanjšal hitrost. Nato se je vrnil na notranji pas, a kmalu zatem močno pospešil in sunkovito prečkal vse tri pasove. Zdelo se je, da je le za las zgrešil zaščitno ograjo," je povedal.
Po navedbah medijev je bil Sterling za volanom vozila, vrednega več kot 312.000 evrov. Policija ga je po nesreči pridržala in sprožila preiskavo zaradi suma vožnje pod vplivom drog.
Za zdaj uradni rezultati morebitnih testov še niso bili objavljeni, prav tako ni znano, ali bo proti nogometašu vložena obtožnica. Oblasti so potrdile le, da preiskava še poteka.