6.10.2019, ob 18:00 | Štadion: | Sodnik:
Rezultati 13. kroga

V Velenju ostajajo nemočni, Aluminij je spet skočil

Uredništvo 6. oktober 2019 0 Komentiraj
Aluminij je prišel do zmage v Velenju. (foto: pigac.si)
Aluminij se ne da in vztraja v bitki z najboljšimi klubi v državi. Klub iz Kidričevega je na gostovanju v Velenju osvojil nove tri točke. Rudar je že celo sezono brez zmage.
Nogometaši Rudarja tudi po 13. krogu 1. SNL nimajo zmage. Velenjčani so danes tekmo proti Aluminiju začeli obetavno, a so gostje dokaj hitro prevzeli pobudo in bili v 14. minuti preko Živkovića v lepi priložnosti. Krajnc je nekaj pozneje prav tako pretil. V 23. minuti je domače moštvo povedlo, Trifković je poskrbel za avtogol Pantalona. Domačini bi po golu lahko stopili na plin, iskali so drugi gol, zadeli so prečko (Črnčič), a ni šlo.

Kazen je sledila v drugem polčasu. Aluminij je izenačil v 63. minuti, preko Tilna Pečnika. Samo osem minut pozneje je zadel še Mihael Klepač, 2:1 pa je bil (Klepač je pozneje zadel še vratnico) tudi končni izid srečanja.