14.7.2019, ob 17:45 | Štadion: ŽAK | Sodnik: Rade Obrenović
Rezultati 1. kroga

V Ljubljani je s prvim krogom 1. SNL glavna Olimpija

Uredništvo 14. julij 2019 11 Komentiraj
(foto: nkolimpija.si)
Olimpija je po evropskem kiksu domačo sezono začela z zmago. V prvem krogu je gostovala pri novincu v ligi Bravu in prišla do prvih treh točk letos. Zadela sta Cekici in Suljić.

Spodnja Šiška je danes gostila prvi mestni dvoboj v letošnji sezoni, med novincem v ligi Bravom in Olimpijo. Novinci v ligi so srečanje začeli precej pogumno, bili so nevarni, Nejc Vidmar je moral dvakrat konkretno posredovati, a so v 26. minuti zaostali. Zadetek je z močnim udarcem izven kazenskega prostora dosegel eden najboljših posameznikov v zelenem moštvu Endri Cekici. Albancu je žogo lepo "spustil" Ante Vukušić. Hrvaški napadalec je v 35. minuti nevarno sprožil še sam, vratar Brava Gril pa je žogo odbil v okvir gola. V 45. minuti se je gol domače ekipe še enkrat stresel, ko je streljal Luka Menalo.

Vidmar je imel nekaj dela tudi v drugem delu igre. Krcić ga je konkretno preizkusil, toda vratar Olimpije je ostal nepremagan in takšen tudi zaključil tekmo. Tekma je bila, pred tem so se branilci Olimpije in Vidmar enkrat res konkretno poigrali z živci navijačev, odločena v 77. minuti. Takrat je zadel rezervist na današnji tekmi Asmir Suljić. Do konca srečanja smo videli še strela Brkića in Agboyija, zmaga pa je odšla na drugo stran mesta.

11
marjank
14.7.2019, 21:21
Maribor ima lepo prednost,Islandci niso dorasli.Bomo videli kako bo,ko bo mal močnejši nasprotnik.Kdor drugemu jamo koplje,bo sam notr padel!
2
1
trikotna glava
14.7.2019, 21:48
Mi še imamo popravni izpit, vi pa ne. In na popravnem izpitu bomo do konca nosilci, nasprotniki pa v rangu Dudelange, Riga, Sarajevo, Ararat, Linfield,... Letos so spet velike šanse za Ligo Europa. Pa še žabari nam nebodo sodili. In s poštenim, enakovrednim sojenjem mi znamo zmagati.
0
3
14.7.2019, 21:56
Pri vas pa je ravno obratno. Če vam ne sodi sodnik iz Ljubljane/Kranja, zelo težko zmagate! Zato tudi vedno odletite iz Evrope, ker vam ne sodijo hišni sodniki na težjih tekmah. In tudi, ko ste nosilci, vas Finski skakalci VPS Vassa 2x nabijejo in amaterji iz predmestja Rige, klub Rigas. Enostvano vam NZS dela škodo, ko vas ujčka v 1. SNL in s sodniško pomočjo osvojite kanto. Pol pa mislite, da ste že v skupinskem delu, če je že to uspelo Mariboru. A pozabljate eno stvar. Mariboru ni nič podarjeno s strani sodnikov. Še hujše je, nam sodniki z nepoštenim sojenjem kradejo točke.
2
2
BarcelonaMb
15.7.2019, 07:45
Evo Olimpija in njegovi sodniki so res lepo začeli prvenstvo. Maribor bi itak zmagal 2:0 ampak vsi vemo da sodniki pomagajo Olimpiji ker drugače bi Olimpija izpadla v 2 ligo. Ampak tudi vsi vemo kdo je favorit za naslov prvaka, Maribor je tudi edini klub v sloveniji ki je od vseh klubov bolj kakovosten. Pri Olimpiji pa zmagujejo s pomočjo sodnikov ko gredo igrat v Ligo Evropa pa vsak ve kaj se zgodi. Olimpija brez sodnikov ni zmaga.
ti_si_kralj
15.7.2019, 10:03 (popravljeno 15.7.2019, 10:04)
Če te prav razumem, trikotna glava, si gledal tekmo Olimpije in upal na sodniško napako, da bi ti pognala kri po mednožju. Ker napake ni bilo, si pa vseeno zlil malo gneva. Ti prav upaš na sodniške nepravilnosti, da lahko potem tukaj vse popljuvaš? :)
1
0
15.7.2019, 13:01
Motiš se. Nisem gledal tekme. Gledal sem tenis. Finale od 15h do 20h.
0
0
15.7.2019, 15:43
0
0
15.7.2019, 15:44
Opa, opa, Rade Green Dragons Obrenović ni pokazal rdečega kartona svoji Olimpiji. Počelo je počelo tudi pri Olimpiji. Spet so sodniki pomagali Olimpiji do 3 točk in vprašanje kako bi Olimpija igrala z igralcem manj od 12. minute.

21.8.2019, 22:41
Vidim da je primorskega norčka dobro razlilo danes šel skozi temo kot tornadi po ameriških prerijah hahahahahaha uradno največji kralj na forumu od danes naprej:))))))

8

Milanič se zaveda težav, a pričakuje "klik"

garfild
21.8.2019, 22:42
Pejd se ti mal ekonomike učit najprej preden pišeš kar koli okoli ekonomike. S tem denarjem, ki ga klubi od UEFE dobijo za kvalifikacije so praktično pokriti samo stroški nastopanja ter morda še ena mesečna plača za tekmovalno ekipo in ničesar več za tiste ekipe, ki pridejo do konca. Tudi od inkasa od vstopnic ne ostane prav dosti ko obračunaš vse prihodke in odhodke.

21.8.2019, 22:57
Bojan, Drvotovo vlog v ekipi je prevzel Krona. Tako Drvo kot Krona znata igrati samo v eno smer, naprej, ko se je pa potrebno braniti ju pa največkrat ni nikjer ali pa sto njune napake celo vzrok za prejeti gol. Podoben kaliber pri vas je še Luka. Tega se zaveda tudi Milanič zato tudi dela takšne rotacije da Krona in Luka če se le da nista skupaj na igrišču ker nastane preveč lukenj pri branjenju.