SLO | SRB | ENG

Bundesliga

URADNO: Manuel Neuer je podaljšal pogodbo z Bayernom, branil bo vsaj še do 40. leta starosti

Uredništvo 3. februar 2025 0 Komentiraj
Manuel Neuer (foto: Getty Images)
Ne gre za prestop, toda za člansko ekipo Bayerna je novica kljub temu zelo pomembna, novo pogodbo je podpisal kapetan moštva Manuel Neuer.

Nemški veteran Manuel Neuer še ni rekel zadnje besede v dresu Bayerna! Danes je 38-letnik podpisal svežo pogodbo, po kateri bo za bavarskega velikana branil vsaj še do konca prihodnje sezone. Velja dodati, da bo na tisti točki star že okroglih 40 let. Neuer pri Bayernu nastopa že od leta 2011 dalje, sicer pa je mladinski produkt Schalkeja.

Tudi v aktualni sezoni ima vlogo glavnega čuvaja mreže v ekipi, skupno pa je za Bayern doslej zbral že kar 547 nastopov v vseh tekmovanjih.

Neuer pri največjem nemškem klubu nosi kapetanski trak, pohvali pa se lahko z enajstimi naslovi v Bundesligi, dvema v ligi prvakov, šestimi v nemškem pokalu in dvema na klubskem svetovnem prvenstvu, osvojil je tudi kup domačih in evropskih superpokalov.

Za izbrano vrsto Nemčije je Neuer debitiral leta 2009 in trenutno po številu nastopov (124) zaseda peto mesto na večni lestvici. Več nastopov so zbrali samo Lukas Podolski (130), Thomas Müller (131), Miroslav Klose (137) in Lothar Matthäus (150). Od aktivnih igralcev je Neuerju še najbližje Joshua Kimmich, ki je na 15. mestu s 97 nastopi.

Leta 2014 je Manuel Neuer z nemško reprezentanco postal svetovni prvak.

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


4

Oliver Bogatinov: 'Vsi mali detajli so bili dosojeni v prid Olimpije, s tem se nismo znali spopasti'

DiBi
9.2.2025, 13:39
Temu frjolčnemu pajacu mm93 mala pamet ne dovoli, da bi videl širšo sliko, to je zakompleksano revše, ki mu je Olimpija kriva za vse. Pač mentalni revček, kot večina frjolčnih

3

VIDEO: Aljoša Matko je v globoki strelski krizi, zgrešena mega priložnost proti Mariboru ga bo preganjala še dolgo

fredperry
9.2.2025, 12:23
ne ne, Riera je kriv, ker ga daje igrat, pa predsednik kluba ki ne odreagira .

14

Slabše mu gre, bolj je Albert Riera zadovoljen: 'Kakšna predstava, fantastično! Naslov? Vsi gledate samo tabele'

rretep
9.2.2025, 12:21
Se vidi, da jih ceniš saj jih napišeš z veliko začetnico, za razliko od ostalih. Tvoji so pač - tvoji!

Poudarjeno

Od majhnega sicer navijam za Maribor. To je bilo jasno tudi, ko sem šel v Olimpijo. Če bi na tekmi proti Mariboru imel priložnost, sicer zagotovo ne bi namerno udaril mimo, takšen nisem. Od nogometa živim, sem profesionalec in ni nobenega problema. Sem pa in ostajam navijač Maribora, to pa je jasno. Mogoče bi bilo, ko bom starejši in se bom vrnil v Slovenijo, super zaigrati doma, za Maribor! ...več
Nik Prelec
Ne vem, zakaj nisem igral več. Imel sem težave s poškodbo, na koncu pa se je trener odločil za druge igralce. Nisem ogorčen zaradi tega, sem pa razočaran. V Crveno zvezdo sem prišel, da bi igral ligo prvakov, odigral pa sem le eno tekmo. Če pa pogledam s pozitivne strani, sem uresničil svoje sanje in za Crveno zvezdo zaigral v ligi prvakov. ...več
Vanja Drkušić o Crveni zvezdi
Imam ambicije, da bi zaigral v ligi prvakov in v angleški Premier League. Upam, da mi bo to uspelo. ...več
Jaka Bijol

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 2460
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.