15.5.2019, ob 14:50 | Štadion: Stadion Stanka Mlakarja | Sodnik: Bojan Mertik
3 : 1 90' Luka Vekić
Rezultati 33. kroga

Triglav z zmago zagrenil življenje Gorici

Uredništvo 15. maj 2019 1 Komentiraj
Kranjski Triglav je storil to, česar Gorica včeraj ni mogla. Zgrabil je priložnost in si v finišu sezone priigral pomembno zmago v boju za obstanek.
Krčani, ki nimajo licence za novo sezono v 1. SNL, so danes gostovali v Kranju in izgubili. Gorenjcem je zmaga izjemno pomembna v boju za osmo mesto z Gorico, ki je včeraj kiksnila.

Domači so bili boljši nasprotnik v prvem polčasu. Priigrali so si več priložnosti, na odmor pa odpli z lagodnima dvema goloma prednosti. V 37. minuti je za vodstvo z 1:0 zadel Tijanić, minuto pred koncem rednega dela igre pa je zadel Crnov. Gostje pa z izjemo strela Jandreka v sedmi minuti niso bili zares nevarni za domači gol.

Majcen je imel kmalu po začetku drugega polčasa priložnost za povišanje vodstva, toda danes ni bil njegov dan. V 65. minuti pa vendarle vodstvo Triglava s 3:0. Zmaga je bila praktično že zagotovljena in gleda na razmerje moči na igrišču tudi povsem zaslužena. Krško je častni gol doseglo v 90. minuti, zadel je Vekić.