6.8.2018, ob 20:00 | Štadion: Športni park v Novi Gorici | Gledalcev: 800 | Sodnik: Roman Glažar
Gorica 1:1 Triglav
Bede Amarachi Osuji 43' 1 : 0
1 : 1 75' Luka Majcen
Rezultati 3. kroga

Triglav pokvaril načrte Gorici

Uredništvo 6. avgust 2018 2 Komentiraj
Zadnji obračun tretjega kroga državnega prvenstva je med Gorico in Triglavom prinesel delitev točk. Gorica se je spogledovala z zmago, nato pa ji je veselje pokvaril njen nekdanji član Luka Majcen.

Več sledi!

2
trmast
6.8.2018, 22:42
Realno: to kar je ubranil Sorčan in zgrešil Triglav, bi skoraj pokopalo Gorenjce, ki bi zlahka odnesli vse 3 točke že v prvem polčasu. Seveda tudi zmaga domačih ne bi bila nezaslužena, ker so imeli svoje trenutke. Remi pravičen izid, Triglav pa seveda za obstanek potrebuje zmage, da bo kaj zaleglo. Žurga še enkrat več odkritje sezone, Sorčan pa v minuti dvakrat potrdil: najboljši vratar v Sloveniji, brez dvoma. Morda pa bo vendarle letos spodnji dom prve lige malo bolj skupaj, Mura je pokazala zobe in zato je seveda Triglav soočen s pritiskom kjer je vsaka točka dragocena....Olimpija v nedeljo: derbi začelja 1. lige v Kranju....da dol padeš.....
0
0
Maksi Lopez
7.8.2018, 14:15
par posameznikov na trenutke izstopalo drugači pa seoski fudzbal, sam sebi se čudim da sem to gledal
0
0

1

Fiorentino kupuje bogati Američan?

bonzo
25.5.2019, 14:52
verjetno,kak reven američan sigurno ne more.

2

Konec je negotovosti glede trenerja PSG za novo sezono

25.5.2019, 14:56
Ta model je pa res kr en. Kaj vidijo na njem ve samo Jezus

2

1. SNL: Odprto je samo še eno vprašanje, kdo v Evropo?

Mednarodni n...

Pogosto sem ga obiskal doma, v veliki meri tudi zato, ker je svojo klet predelal v nočni klub. ...več
Royston Drenthe o Robinhu.
Juventus me je kontaktiral, pred petimi leti. Trenersko delo je nenehno dokazovanje, del in izpopolnjevanje. Slediti moramo trendom. Tudi jaz sem drugače trener kot sem bil pred petimi leti. Rodil sem se pripravljen. ...več
Siniša Mihajlović
Hvala soigralcem, ker so mi omogočil, da grem v 'penzijo' po zmagi proti največjemu rivalu in z osvojenim pokalom. ...več