27.7.2019, ob 17:30 | Štadion: Športni center Kranj | Gledalcev: 500 | Sodnik: Mitja Žganec

Uredništvo 27. julij 2019 0 Komentiraj
Rudar iz Velenja je v Kranju doživel kar dve izključitvi, vendar dal ogromno dela domačinom, ki so dobili drugo tekmo v letošnji sezoni.
Prvi polčas v Kranju je ponudil zanimivo dogajanje. Domači so prvič zapretili v 16. minuti, ko je sprožil Herić. V 22. minuti so Kranjčani povedli, podal je Arh Česen, zadel pa prvi strelec Triglava v lanski sezoni Luka Majcen. Isti igralec je v 40. minuti zadel za 2:0, in sicer v 40. minuti, ko je realiziral enajstmetrovko. Nogometaši Triglava so imeli še nekaj priložnosti. No, tudi Čadež ni bil brez dela. Gostje so bili nevarni preko Kobiljarja, Škofleka, Tučića in Radića. Velenjčani so v 39. minuti ostali iz igralcem manj na igrišču, izključen je bil Kašnik.

Čeprav so bili številčno šibkejši, pa so nogometaši Rudarja znižali zaostanek. V 55. minuti je zadel Milan Tučić. Kranjčani bi svoje vodstvo lahko povišali, a ga niso, je pa zato goste doletela še druga izključitev danes, pordečel je Škoflek. A David Tijanić je nato le povišal vodstvo Kranjčanov, ki so tekmo dobili kljub še enemu golu Velenjčanov.