SLO | SRB | ENG

La Liga

Toni Kroos: 'Flick in Ancelotti? Nasprotna svetova in Hansiju bi se pri Real Madridu zmešalo!'

Uredništvo 13. junij 2025 0 Komentiraj
Toni Kroos (foto: Instagram)
Pod vodstvom Carla Ancelottija je bilo pri Real Madridu zelo sproščeno. Hansi Flick je v tem pogledu drugačna zgodba. Kakšen pa bo Xabi Alonso?

Upokojeni nemški vezist Toni Kroos je pri Real Madridu sodeloval s trenerjem Carlom Ancelottijem, spoznal pa je tudi rojaka Hansija Flicka, ki ga je vodil v nemški izbrani vrsti. Trenutno Flick sedi na klopi Barcelone in doslej je nemški strateg zelo navdušil. Sta si omenjena trenerja kaj podobna? Kroos pravi, da niti približno. Sta kot dan in noč. 

"Pri Hansiju so bili nekateri igralci na klopi, če so zamudili na sestanek. Tudi pri Barceloni je bilo takšnih primerov že kar nekaj ... pa pri Real Madridu? Smejali bi se! Pogosto sploh nisi vedel, kdo bo tisti, ki bo bolj zamudil, igralci ali trener," je povedal 35-letnik iz Greifswalda.

Zanimivo bo videti, kako bo vse to pri Real Madridu izgledalo zdaj, ko se je Ancelotti že poslovil in je vajeti prevzel mlajši trener Xabi Alonso

Alonso je bil nekoč vrhunski vezist, delo pri Realu, kjer je kot igralec navduševal in osvajal lovorike, pa je dobil po tem, ko je spisal izredno uspešno poglavje pri Bayer Leverkusnu v Nemčiji in ga popeljal do naslova prvaka v ligi in pokalu. Pri kraljevem klubu je doslej opravil prvi trening, že kmalu pa bo ekipo vodil na klubskem svetovnem prvenstvu.

Velja dodati, da sta se Xabi Alonso in Toni Kroos pri Realu ravno zgrešila. Kroos je prispel leta 2014, Alonso pa je odšel v drugo smer (Bayern).

Več o:

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


4

Takšne ponudbe ni zavrnil še noben Slovenec doslej: Benjamin Šeško je za športne ambicije žrtvoval pravo bogastvo

fredperry
16.7.2025, 12:16
Vidimo ja, zato niso izpeljali prestopa v Arsenal, oni so mu želeli na vsak način dati ogromno on pa je vztrajal da bo to enostavno preveč, bo raje še v Leibnitzu odigral 5 sezon, sploh naslednja brez Evrope bo zelo dobra za njegovo promocijo :) . Mislim da je fantu odpeljal zadnji vlak za kaj večjega, maksimalni domet Bayer leverkusen .

2

Po prespani noči so se oglasili navijači Olimpije: (Pre)številni tujci ne vedo, da se za klub bori do zadnje kaplje znoja in krvi

marjan59
16.7.2025, 11:55
Lani se jim je poklopilo,ker je ekipa ostala enaka,letos pač ne.Kot je omenil novinar na "Planetu",ta ekipa potrebuje vsaj dva do tri kvalitetne nogometaše.Tisti Makedonec pa ni vreden nič,plačal bi tistega Albanca in pa enga temnopoltega nogometaša,ki je odšel v Reko!

1

KOMENTAR: Kdo bo zabijal gole v novi Olimpiji?

rretep
16.7.2025, 10:42
Ne bat. Ko bodo sodniki iz kotline, ne bo blema, he, he, heeee!!!

3

Slab večer ali napoved težke sezone? Olimpija ni imela lahke naloge, toda pokazala je bistveno premalo

rretep
16.7.2025, 10:36
Ena in edina resnica! Brez sodnikov iz kotline pač ni in ne more biti rezultatov!!!!

Poudarjeno

Že ob ogrevanju sem čutil poškodbo, proti koncu tekme pa sploh. Ampak če bi moral zlomiti nogo za reprezentanco, bi to storil. Dal sem vse, kar sem lahko. ...več
Cristiano Ronaldo
Bolj kot iz sosednje države pa so pomembne izkušnje iz Galatasaraya in Rome, saj gre za kluba, kjer štejejo le zmage. Enako velja za Maribor, ki ima podobno miselnost. Ta klub je klub zmagovalec. Prišel sem osvajat trofeje, storili bomo vse, da v prihodnji sezoni postanemo prvaki in osvojimo pokal. ...več
Tugberk Tanrivermis
Italija ni več nogometni raj. Zdaj smo v tranziciji, najboljši pa odhajajo iz Italije. Ekonomske moči nimamo, zdaj je recimo v PSG, ki ima neomejen proračun. To ni izgovor. Še vedno verjamem, da se da marsikaj narediti v Italiji. Seveda pa so zdaj favoriti drugi in tudi zmagujejo. ...več
Beppe Marotta

Anketa

Kdo je bil najboljši igralec slovenske lige v letošnji sezoni?


Vseh glasov: 22222
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.