SLO | SRB | ENG

Liga prvakov

To so bili najbolj zagrenjeni navijači Interja na San Siru: Pri 3:2 za Barcelono so odšli, nato niso več smeli nazaj na stadion!

Uredništvo 7. maj 2025 0 Komentiraj
(foto: Posnetek zaslona)
Več navijačev Interja je pri vodstvu Barcelone s 3:2 zapustilo stadion in s tem storilo napako, ki si jo bodo težko kdaj odpustili.

Na spletu so se razširili posnetki navijačev Interja, ki bodo zagotovo še dolgo preklinjali svojo slabo ocenjeno 'pragmatičnost' na tekmi polfinala lige prvakov proti Barceloni.

Več navijačev Interja je pri vodstvu Barcelone s 3:2 že zapustilo stadion, nedolgo zatem pa je sledila akcija, po kateri je Francesco Acerbi zadel za 3:3 in priigral podaljške.

Z drugimi besedami – to je bila tekma, v kateri je bilo prepovedano zamuditi vsako sekundo, kaj šele pozen zadetek, podaljške in nato napredovanje v finale, a skupini navijačev, ki so se želeli izogniti gneči se je zgodilo prav to.

Več navijačev se je skušalo vrniti na stadion, vendar pa jim varnostniki na stadioni tega niso več dopustili.


KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Na pomolu je senzacionalen preobrat: Florian Wirtz je zavrnil Bayern in izbral Liverpool!

BENZA
24.5.2025, 2:19
Ta pa pa ima luzersko mentaliteto. Zavrneš dva vrhunska kluba za to, da greš v polklub. Mislim, da real še ni rekel zadnje.

1

Nemci poročajo: Dogovori za poletni prestop Benjamina Šeška v Anglijo so že v polnem teku!

Kocka_Mraza
23.5.2025, 22:33
kje ste zdaj strahopetci ki podcenjujete Šeška?

3

Katastrofa na vseh frontah: United izgubil finale in že dan kasneje začel množično odpuščati zaposlene

siko
23.5.2025, 20:50
Upam, da ne bodo odpustili v glavnem čistilk, pralcev dresov, vzdrževalce igrišč in še koga od nižjega sloja, pač pa bi v prvi vrsti morali oditi tisti stručkoti, ki so kupovali igralce in zapravljali na stotine milijonov, nakupili pa so v glavnem "invalide", ki niso pokazali na igrišču popolnoma nič, vsi pa so bili kar bajno plačani za svoj fiasko!!!

Poudarjeno

Premagali smo štiri nasprotnike iz Premier League! PSG prihaja iz kmetavzarske lige, kajne? Je pa lepo. Uživamo v tem dosežku, smo v finalu lige prvakov, uživamo tudi v vseh pohvalah, ki jih dobiva naša ekipa, predvsem zaradi mentalitete in načina igre. ...več
Luis Enrique
Si je Vinicius Junior ustvaril več sovražnikov, kot si jih zasluži? Da! Razumem navijače nasprotnikov Reala, vseeno pa mislim, da jih je Vinicius sprovociral. Pa ne gre le za navijače drugih klubov, tudi mnogi navijači Reala se sprašujejo, kaj je narobe z njim. To je pač treba povedati na glas. Sam slišim pogosto pritoževanje zaradi njegovega obnašanja. Vsi pravijo, da je odličen igralec, ampak se sprašujejo, zakaj počne, kar pač počne. Vinicius ne ravna prav, to mora spremeniti. Seveda pa to ne izniči njegovega talenta in vsega drugega. ...več
Predrag Mijatović
Dokler zmagujem, mi ne morejo nič! Ko me bodo premagali, pa lahko govorijo. ...več
Lamine Yamal

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 5723
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.