SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Tako ne gre niti v Savdski Arabiji: Jhon Duran je nasprotniku eno primazal, Cristiano Ronaldo je povsem ponorel

Uredništvo 22. februar 2025 0 Komentiraj
Jhon Duran (foto: Getty Images)
Presenetljivo, da tudi portugalski zvezdnik ni bil izključen za burno reakcijo po rdečem kartonu za Durana, ki si je priivoščil nešportno potezo. Al Nassr je izgubil.

Zanimivo dogajanje v Savdski Arabiji. Zvezdniški Al Nassr je včeraj izgubil proti Al Etiffaqu, odločil pa je pozni gol Ginija Wijnalduma, nekdanjega vezista Liverpoola in Newcastla. Bolj kot o rezultatu pa se danes debatira o vseh nečednostih, ki so se odvijale med tekmo. Izključen je bil zvezdniški napadalec Al Nassra Jhon Duran - nešportna poteza.

Jhon Duran je namreč izgubil živce in igralca nasprotne ekipe udaril po glavi, posledično pa ga je sodnik izključil in razjezil še Cristiana Ronalda.

Portugalski veteran je v frustraciji močno udaril po žogi, ko je stala na piki v sredinskem krogu. Prav lahko bi bil za to potezo nagrajen s kakšnim kartonom, toda odnesel jo je srečno. Za razliko od Durana, ki je v Savdsko Arabijo prestopil januarja (iz Aston Ville).

Al Nassr ta hip na lestvici prvenstva Saudi Pro League zaseda četrto mesto in skoraj zagotovo bo tudi letos ostal praznih rok v borbi za naslov.

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Nafta ni imela možnosti: Celjani so v Lendavi zabili kar šest golov, debitiral je 16-letni Stijan Gobec

fredperry
19.5.2025, 8:57
Nafta niti nima resnih namenov ostati v prvi ligi, saj če se spomnimo lanske sezone niti niso želeli napredovati v prvo ligo pa jih je Rogaška " zajebala " . Resno se je za vprašati kakšen smisel ima tuji kapital ( ki je bolj kot ne JASNO namenjen pranju denarja ) če nimaš kaj za pokazat na koncu sezone ? V drugi ligi lahko igraš komot z lokalnimi domačimi sponzorji, torej čemu bi klub prodal da životari v drugi ligi ( prav tako Tabor Sežana ) . Škoda Nafte, ker je Lendava okolje kjer se lahko glede na velikost mesta, zbere lepo število navijačev, derbiji z Muro, tudi MB in Olimpiji, Celju zanimivi navijaški dvoboji . Ampak ja, pri teh investitorjih rezultati niso primarnega pomena, ker je prva liga prevelik strošek, no čudno da Ajdovcem ni, ki imajo nižji proračun od Nafte . Tako pač je, ljudje so zadovoljni z drobtinicami, morali bi si pa želeti kruh, glede na to da imajo tujce za lastnike . Pa brez skrbi, Nafta ne bi propadla brez Mađarov, Nafta je bila pred in bo tudi po Madžarih , četudi v tretji ligi, razlike velike itak ni če igrajo v drugi ali tretji ligi .

3

Pred zadnjim krogom: Hajduk se je pobral in ugnal Rijeko, Splitčani so si popravili okus, za naslov pa potrebujejo čudež

DiBi
19.5.2025, 4:25
Pa ti bereš kaj preden pametuješ? Ravno to piše v članku, da štejejo medsebojne tekme v primeru enakega števila točk sirota štajerska.

1

Zabil je kar dva! Cristiano Junior s prvencem v dresu Portugalske, padel je tudi znameniti 'Siuuuu!'

Kocka_Mraza
19.5.2025, 1:22
kak je lahko mali črn, ko pa sta foter pa mama oba bela? a to je oni sin iz epruvete?

1

Danes je prvaka dobila tudi Ukrajina: Monopola Šahtarja je konec, novi prvak v celi sezoni ni doživel niti enega poraza

Kocka_Mraza
19.5.2025, 1:19
čakaj malo, a niso tile v vojni? kak lahko fuzbal igrajo če pa vse poka okoli njih? al je to ista fora ko pri covidu, če si ugasnil TV, ga več ni bilo

Poudarjeno

Moj cilj je bil od samega začetka, da se v Sloveniji pokažem, da grem potem lahko naprej. To mi je uspelo. Veste, v nogometu je treba zgrabiti priložnost. Če čakaš, morda ne dočakaš. Tega sem se zavedal že v Hajduku. V Sloveniji sem pogrešal le več ljudi na tekmah, to vam pa res manjka, občutek imam, da se ljudje ne zanimajo tako močno za nogomet, kot recimo pri nas na Hrvaškem, da Turčije ali Grčije sploh ne omenjam. ...več
Ivan Brnić
Dali smo vse od sebe. Letos nam ni uspelo, ampak vrnili se bomo. Ne dvomite v to, Culers, ne bomo se zaustavili dokler Barcelone ne bomo popeljali tja, kamor spada. Držal bom obljubo in ta naslov pripeljal v Barcelono. Ne bomo se zaustavili dokler tega ne storimo. ...več
Lamine Yamal
To, kar je počel Vinicius Junior, je sramotno. Moral bi ga potegniti iz igre! Novi trener bo imel veliko dela, predvsem kar se miselnosti igralcev tiče. Tako kot nogomet igra Vinicius, tako se ne igra. Obrambo igra le z očmi, izogiba se teku nazaj, ne pokriva, ne pritiska. ...več
Alvaro Benito

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 5505
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.